Tuesday , 26 March 2019

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі натякає на те, що він витрачає 10000 доларів в тиждень на біткоїни

У подкасті “Казки зі склепу” 4 березня Джек Дорсі розповів про те, як він прийшов до експериментів з бітконом і які паралелі він бачить між біткоїном і Twitter. Говорячи про «Stacking Sat Saturday» – тенденції, коли користувачі купують $ 25 в BTC щотижня, щоб показати зростаюче поширення криптовалют, – Дорсі сказав, що “[він] бачив [Stacking Sat Saturday] в Twitter […] я б брав участь але я вже перевищив свій ліміт на CashApp, я не можу більше купувати. ”

Хоча Дорсі не вказав точну суму, максимальний тижневий ліміт покупки біткоїну в компанії мобільних платежів Square’s CashApp становить 10 000 доларів. Він також зазначив, що він може приєднатися до суботника на наступному тижні, оскільки ліміти оновлюються щотижня.

Дорсі відомий своєю вірою в те, що біткоїн є національною валютою інтернету. Дорсі сказав в інтерв’ю з Джо Роганом минулого місяця, що «[біткоїн] був чимось, що народилося в інтернеті, було розроблено в інтернеті, було протестовано в інтернеті … Він з інтернету».

Коментарі Дорсі в подкасті підтвердили попередню заяву, яку він зробив в середині травня минулого року, що віртуальні валюти є майбутнім законним засобом глобальних платежів.

У лютому Дорсі оголосив, що єдиною криптовалютою, яку він тримає, є біткоїн. Коли його запитали про особливості біткоїну, які найбільше хвилюють Дорсі, генеральний директор Twitter знову вказав на потенціал криптовалюти стати глобальною валютою.

Check Also

Binance співпрацює з фірмою з управління ризиками IdentityMind для відповідності KYC і AML

26 березня в своєму блозі про найбільша в світі кріптовалютна біржа Binance оголосила про співпрацю …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *