Sunday , 26 May 2019

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі натякає на те, що він витрачає 10000 доларів в тиждень на біткоїни

У подкасті “Казки зі склепу” 4 березня Джек Дорсі розповів про те, як він прийшов до експериментів з бітконом і які паралелі він бачить між біткоїном і Twitter. Говорячи про «Stacking Sat Saturday» – тенденції, коли користувачі купують $ 25 в BTC щотижня, щоб показати зростаюче поширення криптовалют, – Дорсі сказав, що “[він] бачив [Stacking Sat Saturday] в Twitter […] я б брав участь але я вже перевищив свій ліміт на CashApp, я не можу більше купувати. ”

Хоча Дорсі не вказав точну суму, максимальний тижневий ліміт покупки біткоїну в компанії мобільних платежів Square’s CashApp становить 10 000 доларів. Він також зазначив, що він може приєднатися до суботника на наступному тижні, оскільки ліміти оновлюються щотижня.

Дорсі відомий своєю вірою в те, що біткоїн є національною валютою інтернету. Дорсі сказав в інтерв’ю з Джо Роганом минулого місяця, що «[біткоїн] був чимось, що народилося в інтернеті, було розроблено в інтернеті, було протестовано в інтернеті … Він з інтернету».

Коментарі Дорсі в подкасті підтвердили попередню заяву, яку він зробив в середині травня минулого року, що віртуальні валюти є майбутнім законним засобом глобальних платежів.

У лютому Дорсі оголосив, що єдиною криптовалютою, яку він тримає, є біткоїн. Коли його запитали про особливості біткоїну, які найбільше хвилюють Дорсі, генеральний директор Twitter знову вказав на потенціал криптовалюти стати глобальною валютою.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *