Friday , 19 April 2019

Глобальний ринок Абу-Дабі завершив перший етап проекту KYC на базі блокчейн

Згідно з міжнародним прес-релізом ADGM, міжнародна фінансова вільна зона в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) завершила перший етап свого проекту на базі Know Your Customer (KYC).

Регулюючий орган Глобального ринку Абу-Дабі (ADGM), регулюючий орган з фінансових послуг (FSRA), а також аудиторська фірма KPMG опублікували огляд «успішного» першого етапу проекту.

В огляді описується розвиток проекту протягом чотирьох місяців спільно з консорціумом великих фінансових установ ОАЕ, включаючи Abu Dhabi Commercial Bank, Abu Dhabi Islamic Bank, First Abu Dhabi Bank та інших.

Огляд FSRA діючих систем KYC характеризував їх як «громіздкі, повторювані і дорогі», що надають фінансовим установам неефективні системи обміну інформацією між наборами даних, перешкоджають дотриманню KYC і моніторингу відмивання грошей (AML).

Було виявлено, що система на основі блокчейн «радикально спрощує» процес KYC, надаючи «незмінний контрольний журнал, безшовний і безпечний обмін даними», який, крім того, дозволяє окремим клієнтам вирішувати, як їх особисті дані використовуються в утиліті, в дотримання вимог захисту даних (GDPR) і вимог до угоди з клієнтом.

Як випливає з огляду, використання криптографії та цифрових підписів серед інших функцій може сприяти створенню безпечної, уніфікованої та зручної системи для підтримки надійних стандартів KYC у всій галузі.

В огляді також була запропонована можливість розробки комерційної моделі проекту, яка могла б запропонувати систему винагород для стимулювання користувачів даних для завантаження і оновлення своїх даних.

Після успішної першої фази проекту KYC, заснованої на технології блокчейн, FSRA заявляє, що зараз планує почати свій наступний етап, який буде направлений на полегшення доступу малих і середніх підприємств до банківських послуг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *