Sunday , 26 May 2019

Голова SEC США Джей Клейтон підтвердив, що ETH – не цінний папір

Голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Джей Клейтон підтвердив, що Ethereum (ETH) і подібні до них криптовалюті не є цінними паперами відповідно до законодавства США. Про це повідомляє некомерційна крипто-дослідницька організація Coin Center 12 березня.

У своєму листі від 7 березня голова Клейтон зазначив, що він згоден з тим, що визначення цифрового активу як цінного паперу «не є статичним» і, отже, може з часом змінюватися.

Він також заявив, що цифровий актив, який вважався цінним папером, може з часом змінити своє значення, «якщо згодом цифровий актив буде пропонуватися і продаватися таким чином, що він більше не буде відповідати цьому визначенню».

Не згадуючи безпосередньо ETH, Клейтон заявив, що його запитали, чи згоден він «з деякими твердженнями, що стосуються цифрових токенов в промові директора Хінман в червні 2018 року». Він відповів описом того, як актив може перейти від визначення сек’юріті:

«Я згоден з поясненням директора Хінман про те, що угода з використання цифрових активів не може являти собою інвестиційний контракт [сек’юріті], якщо, наприклад, покупці більше не чекатимуть, що будь-яка особа або група будуть вживати необхідних управлінські або підприємницькі зусилля і обов’язки».

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *