Monday , 25 March 2019

Головний Інвестор Snapchat Формує Кріптовалютний Фонд

18 травня Recode повідомили, інвестиційна компанія Lightspeed Venture Partners, яка підтримувала багато успішних технологічних компаній, такі як Snapchat, планує створити фонд, який буде ексклюзивним для кріптовалютного ринку.

Три варіанти

Джерела Recode підтвердили, що фірма венчурного капіталу активно вивчає різні методи, які можуть бути використані для інвестицій в blockchain-проекти і зосереджує увагу на інвестиціях в криптовалюти. Проте, ще ведеться планування, перш за все тому, що фірмі ще належить визначити обсяг інвестицій.

Подібно Bitmain, багатомільярдного розробнику обладнання для кріптовалютних систем, вони могли б розставити пріоритети по блокчейн-проектам або ICО. Вони також могли б полегшити навантаження на своїх партнерів і просто інвестувати в основні криптовалюти, такі як біткоін і ефір, що значно простіше, ніж бути інвестором на ранньому етапі в ICO в якості венчурної фірми.

В даний час фірма венчурного капіталу вивчає три можливих стратегії, які можуть бути використані в короткостроковій перспективі для входу на ринок криптовалют. Перший з них – фонд Андреєссена Горовиця, який працює незалежно від основної технологічної ініціативи Lightspeed Venture і виключно фокусується на кріптовалютному ринку.

Друга стратегія полягає в тому, щоб безпосередньо інвестувати в проекти blockchain, які будуть активно задіяні в секторі криптовалют, і відображати образ Lightspeed Venture як інвестиційної фірми в криптовалюти. Третій варіант, який компанія розглядає, полягає в створенні нової компанії, яка буде працювати за межами зони Lightspeed Venture з повною автономією.

Прямі інвестиції в ICO і Blockchain

Кажуть, що Lightspeed Venture вже брала участь в ICO Telegram, під час якого було зібрано 1,7 млрд. дол. США, і який був ексклюзивним для акредитованих інвесторів.

Lightspeed також інвестувала в Basis, стабільну криптовалюту-конкурента Tether, яка буде підтримуватися USD. Такі валюти були введені біржами (наприклад, Binance або Circle), в якості заміни долару США. У квітні Lightspeed дала фінансування в розмірі 133 мільйонів доларів для Basis, в якому взяли участь Andreessen Horowitz, Bain Capital Ventures і Google Ventures.

З огляду на попередні інвестиції, досить імовірно, що Lightspeed буде схилятися до другої стратегії, яка полягає в тому, щоб перетворити образ Lightspeed з компанії, орієнтованої на технології, в інвестиційну фірму для криптовалют.

Очікується, що Lightspeed збільшить свої прямі інвестиції в проекти blockchain і ICO, такі як Telegram і Basis, і стане активно брати участь в секторі криптовалют в якості однієї з найбільших великомасштабних венчурних компаній поряд з Андреессеном Горовицем і Digital Currency Group.

Check Also

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *