Saturday , 21 July 2018

Губернатор штату Делавер підписує законопроект про регулювання Blockchain

Губернатор штату Делавер офіційно підписав законопроект, в якому визнається торгівля акціями на блокчейні.

У квітні відділ корпоративного права Делаверської державної колегії адвокатів (DSBA) схвалив поправки до закону штату Делавер з метою надання можливості підприємствам в статутному порядку використовувати Blockchain для ведення корпоративних записів.

Пройшовши голосування в кінці червня з одним голосом проти і 41 за, цей крок завершує компанію, яка почалася в травні 2016 року. Тодішній губернатор штату Делавер Джек Маркелл оголосив про плани задіяти технології Blockchain і розумних контрактів. Буле також висловлено сподівання на те, що ця ініціатива забезпечить правове та нормативне середовище для технологічного розвитку держави і зможе залучити в штат Blockchain компанії. Зараз, через багато тижнів, коли законопроект пройшов всі етапи підтвердження, губернатор штату Делавер Джон К. Карні-молодший поставив підпис на законопроекті і підтвердив офіційне визнання законом.

Делавер приймає Blockchain

Делавер – один зі штатів США, який прийняв кроки по впровадженню інноваційної технології.

Раніше повідомлялося, що суддя з Делавера закликав інвесторів проводити процес голосування через розподілений реєстр. У листопаді минулого року віце-канцлер Дж. Травіс Ластер сказав, що технологія дозволить акціонерам обходитися без посередників, коли справа дійде до голосів і акцій.

За словами Ластера, існуюча система застаріла і занадто складна, що ускладнює визначення того, хто саме володіє часткою активів і як вона використовується при прийнятті рішень.

Однак, з недавнім підписанням закону, залишається неясно, який вплив законопроект буде мати в Делавері. Проте, це може прокласти шлях для інших держав у вивченні можливостей технології, оскільки вона завойовує популярність у використанні в різних областях.

Арізона – ще один штат, який використовує технологію. У березні надходили повідомлення про те, що Сенат прийняв законопроект, який забезпечить юридичну базу для обов’язкових договорів на розумних контрактах і приватних ключів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *