Monday , 21 January 2019

Два великих японських криптовалютних обміна припиняють свою діяльність

Згідно зі звітом Nikkei в четвер, два обміни криптовалютами – Tokyo GateWay і Mr. Exchange відкликали подані раніше заявки на отримання ліцензій Агентства фінансових послуг (FSA), фінансового регулятора країни. Раніше в цьому місяці FSA випустило наказ для обох бірж поліпшити свою безпеку даних і спільну позицію з кібербезпеки, які були визнані регулятором неадекватними.

Згідно зі звітом, закриття бірж відбудеться не раніше, ніж всі кошти клієнтів, які зберігаються на них  будуть виведені або повернуті іншими способами.

До закриття Mr. Exchange і Tokyo GateWay обидва перебували в процесі отримання ліцензії в рамках схеми, представленої Японією в квітні 2017 року.

У блозі 29 березня надійшло підтвердження відкликання заявки:

«Хоча це сумний результат, в даний час ми визначили, що важко бути в стані готовності реагувати на зміни в віртуальному валютному ландшафті, тому ми вирішили відкликати додаток для віртуального обміну валюти».

Сайт Tokyo GateWay в даний час знаходиться в автономному режимі, без офіційної інформації, доступної для підтвердження звіту Nikkei.

Новини приходять на тлі триваючих репресій щодо незареєстрованих обмінів, які, як вважається, мають потребу в поліпшенні заходів безпеки після крадіжки 500 мільйонів токенів NEM у Токійського обміну Coincheck в кінці січня, оцінюваних приблизно в $ 530 мільйонів на той час. Цей інцидент тепер розглядається як найбільша крадіжка у криптовалютного обміну в історії.

8 березня FSA вже припинило діяльність двох криптовалютних бірж – FSHO і Bit Station – через проблеми в системах безпеки.

Сьогоднішній звіт показує, що три інших незареєстрованих оператора обміну – Raimu, bitExpress і тимчасово призупинена Bit Station – також відкликали свої заявки для реєстрації в FSA. Nikkei додає, що очікується подальше зняття заявок, що дає «декільком біржам шанс добровільно закритися, перш ніж регулятори накажуть їм зробити це».

Нове японське законодавство, яке набрало чинності в квітні 2017 року – зокрема, визнання біткоіна як юридичного методу оплати – постановило, що оператори обміну криптовалютами повинні зареєструватися в FSA, дотримуючись керівних принципів і стандартів, щоб отримати ліцензію на внутрішні біржові операції. Винятки на тимчасовій основі були зроблені для оперативних обмінів, що передують новому законодавству. Coincheck є помітним прикладом незареєстрованого обміну, який продовжує діяти, незважаючи на великий злом.

По суті, FSA надало ліцензії в цілому шістнадцяти операторам обміну криптовалютами, які тепер зареєстровані, а ще шістнадцять обмінів мають дозвіл працювати під час їх перевірки.

Минулого тижня Binance, найбільша біржа по 24-годинному обсягу торгів, також отримала попередження від FSA, так як вона почала свою діяльність в Японії без ліцензії. Binance, спочатку заснований в Гонконзі, тепер намагається переїхати на Мальту, одночасно заявляючи, що він також працює з японськими регуляторами, з метою виправлення ситуації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *