Sunday , 24 June 2018

Дебати щодо масштабування Litecoin закінчуються угодою

Майнери і розробники litecoin досягли угоди про активацію segwit і збільшенні розміру блоку, якщо його заповненість перевищить 50%.

Угоду підписали Чарлі Лі, засновник Litecoin, F2Pool, BW, Bitmain, LTC1BTC, Huobi, OKCoin і інші.

У підтримуваній творцем криптовалюти, співробітником Coinbase Чарлі Лі, заяві стверджується, що «Segregated Witness софтфорк на Litecoin» принесе оновлення масштабування, для litecoin, швидше за все, раніше, ніж він може бути активований на bitcoin blockchain.

За словами організатора і члена спільноти litecoin ‘PZ’, збори були проведені на WeChat і тривали більше восьми годин, з 12 до 8 вечора за стандартним часом в Пекіні сьогодні.

У виписці з пропозиції йдеться:

«У процесі голосування учасники одностайно погоджуються з наступним планом щодо поновлення протоколу Litecoin:

а. Впровадити Segregated Witness софтфорк на Litecoin.

б. Коли використання потужності блоку Litecoin перевищить 50%, ми почнемо готуватися до вирішення збільшення обмеження на розмір блоку в 1 МБ за допомогою хард або софтфорка ».

Оновлення, створене командою bitcoin розробників, вже давно вітається завдяки креативному способу збільшення пропускної спроможності транзакцій без зміни правил жорстко заданого розміру блоку. Litecoin, як і bitcoin, також має обмеження в 1 Мбайт на загальну ємність транзакцій в блоці, і, як такий, він стикається з аналогічними обмеженнями масштабованості в довгостроковій перспективі.

В угоді також йдеться про те, що підписуючі сторони “засуджують будь-які незаконні агресивні дії, включаючи DDoS-атаки”, і “не підтримують UASF”, оскільки дане рішення є “варіантом примусового поновлення, яке поставило litecoin-спільноту на грань розколу”.

Майнери, що підтримують пропозицію, включають Bitmain (Antpool), BW.com, BATPool, F2Pool і LTC1BTC – комбінація, яка становить приблизно 68% від загальної кількості. Це число збільшується приблизно до 84%, якщо включити LTC.top, який, згідно з повідомленнями, контролюється тими ж власниками, що і LTC1BTC.

Примітним серед учасників, однак, є Bitmain, який підтримав потенційне збільшення розміру блоку в майбутньому – за умови, що якщо його заповненість перевищить певний поріг.

Більше 75% майнерів повинні будуть просигналізувати про оновлення, і цю цифру потрібно буде утримувати протягом двох тижнів, згідно з попереднєю пропозицією, опублікованою за допомогою програмного забезпечення в січні.

За словами організаторів, робляться зусилля по залученню інших зацікавлених сторін всередині групи, включаючи біржові служби Bitstamp, BTC-e, Bitfinex і Poloniex.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *