Sunday , 26 May 2019

Децентралізована криптовалютна біржа StellarX повністю запущена

StellarX, децентралізований криптовалютний обмін з нульовою комісією, завершив свою бета-фазу і був повністю запущений в п’ятницю, 28 вересня. Запуск був анонсований в блозі Interstellar, компанії, що стоїть за платформою.

Обмін, вперше анонсований в липні цього року, заснований на універсальному ринковому майданчику Stellar (XLM). Stellar – це протокол з відкритим вихідним кодом для обміну криптовалюта-фіат. За даними CoinMarketCap, власна криптовалюта XLM в даний час є 6-ю за величиною, з ринковою капіталізацією в $ 4,8 млрд.

Згідно з останнім прес-релізом, StellarX дозволяє користувачам вкладати долари США безпосередньо з банківського рахунку в США. Крім того, на біржі представлені цифрові токени для ряду фіатних валют, таких як євро, китайський юань, долар Гонконгу, британський фунт та інших.

У блозі StellarX також розкрив свої плани по додаванню оцифрованих версій інших видів активів, таких як облігації, акції, нерухомість і товари.

Порівнюючи себе з Robinhood, великим американським фінансовим постачальником послуг, який почав пропонувати криптовалютну торгівлю з нульовою комісією в лютому цього року, StellarX підкреслив, що використання їх платформи не коштуватиме користувачам «нічого». Це пов’язано з обіцянкою компанії «відшкодувати [всі витрати мережі].»

На початку вересня сам Robinhood розкрив плани проведення первинної публічної пропозиції (IPO), стверджуючи, що він проходить аудит Комісії США з цінних паперів і бірж (SEC) і Управління з регулювання фінансової індустрії (FINRA), щоб забезпечити повну відповідність нормам регулювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *