Saturday , 20 October 2018

Джефф Гарзік представляє «United Bitcoin»

Кожні два тижні оголошується новий форк біткоіна. Так, відомий біткоін розробник і засновник Bloq Джефф Гарзік, Songxiu Hua Bitbank Group і голова Bloq, Метью Росзак, вирішили запустити свою власну форму біткоіна. Проект під назвою United Bitcoin (UB) має багато цілей, які включають в себе збільшення розміру блоку до 8 МБ і додавання функціональності смарт-контракту в цифровий актив. Крім того, одна з запланованих функцій, яка є досить суперечливою, – це те, як команда United Bitcoin планує розподілити кошти на певні асигнування, пов’язані з втраченими і неактивними біткоін гаманцями. Це означає, що неактивні прошивки, такі як адреси Сатоші Накамото, будуть доступні і розподілені по певних аспектах дорожньої карти UB.

«United Bitcoin буде використовувати перевірену механіку Bitcoin, таку як PoW, час блокування, пропускну здатність і модель випуску, в той час як вона оновлює області для задоволення більших соціальних потреб. Ці поліпшення включають збільшення розміру блоку до 8 МБ, додавання підтримки смарт-контрактів на основі UVM, додавання підтримки Lightning Network і реалізацію SegWit », – пояснює робочий документ UB.

«Місія United Bitcoin полягає в тому, щоб знайти використання для втрачених біткоінів і неактивних гаманців і створити стабільну систему криптовалюти за допомогою об’єднання спільних кредитних і смарт- контрактів».

Наближення «Крипто-золотого стандарту»

Процес поширення United Bitcoin трохи відрізняється від більшості інших біткоін-вилок в цьому році. Користувачі Bitcoin core (BTC), які перераховують свої кошти, мають право на отримання своїх балансів UB, якщо вони передані між блоком 494000 і блоком 498777. Адреса одержувача повинна бути прив’язана до однієї з вхідних адрес і не може бути новою адресою. Вихідна адреса повинна містити баланс більше 0,01 BTC, згідно з робочим документом UB. На допустимі біткоін адреси будуть зараховані UB 1: 1 за кожен BTC, який вони містять. Офіційний сайт United Bitcoin має повний вузол клієнта, який може синхронізувати блокчейн.

Звичайно, у всьому співтоваристві і в соціальних мережах тема чергового біткоін форку суперечлива. Більш того, план розподілу коштів з неактивних адрес, ймовірно, є найбільшою причиною суперечок для деяких біткоін прихильників. Команда UB заявляє, що баланс неактивних адрес буде служити спільноті. 30 відсотків будуть виділені «впливовим співтовариствам», які допоможуть поширити прийняття UB. Решта 70 відсотків неактивних балансів будуть служити резервами, які будуть прив’язані до стабільних токенів, прив’язаних до обраних валют. Команда UB вважає, що цей процес створить систему, схожу на Gold Standard.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *