Monday , 24 June 2019

Додаток Lightning для відправки біткоін-чайових в Twitter став простішим у використанні

Додаток Twitter для передачі чайових за допомогою експериментальної lightning мережі тепер став простішим у використанні завдяки недавньому оновленню.

Запущений раніше в цьому році, Tippin.me взяв штурмом крипто-спільноту в Твіттері, надавши можливість користувачам Twitter отримувати чайові миттєво через експериментальний шар мікроплатежів. Мережа lightning, яка все ще на рівні зародження,  будується рядом стартапів і розробників в спробі створити новий рівень масштабування для мережі.

У четвер увечері було випущено розширення 1.0 додатка Chrome з функціями, які покликані спростити підключення нових користувачів до додатка. Ці елементи включають в себе більш повний вбудований гаманець і поліпшену систему обміну повідомленнями.

Мережа lightning все ще досить експериментальна і навіть небезпечна у використанні. На момент випуску Tippin.me користувався підтримкою, тому що додаток досить легко налаштувати і використовувати, якщо у користувача є обліковий запис в Twitter.

Але навіть якщо Tippin.me простіше, ніж багато інших lightning додатків, розробник програми, Серхіо Абріл, продовжує працювати над серією чергових оновлень, які були включені в версію 1.0.

Примітно, що користувачам більше не потрібно налаштовувати сторонній додаток з lightning гаманцем для відправки чайових. Можливо, одна з найзаплутаніших частин додатка в попередній версії полягала в тому, що якщо у вас ще не було lightning гаманця, вам потрібно було створити його, щоб відправити біткоіни. Але тепер, в цьому немає необхідності, якщо у вас є баланс на Tippin.me.

Однак, потрібно мати на увазі, що Tippin.me – це додаток для зберігання, тобто швидше сам додаток контролює засоби, розміщені на сайті, ніж сам користувач.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *