Monday , 17 December 2018

Домінування біткоіна на тлі загального зниження ринку

У понеділок ринкова капіталізація криптовалютного ринку становила близько $ 510 млрд. протягом більшої частини дня, але приблизно о 18:00 ET ця сума зменшилася на $ 32 мільярди. До моменту написання статті ринок відновився до $ 484,6 млрд., але це, тим не менш, є одноденне зниження більш ніж на чотири відсотки.

У той час як домінування біткоіна (BTC) підвищується, а транзакційні комісії знизилися, на крипто-ринку спостерігається загальний спад в середу, 21 лютого, з усіма топ-30 монетами на CoinMarketCap.

На біржі GDAX останній раз BTC торгувався в районі $ 11 079, що становить 38,2% корекції Фібоначчі від падіння на 1,255 пунктів, яке тривало з пізньої американській сесії до пізньої азіатській сесії.

Крім того, криптовалюта зросла щонайменше на 85% від мінімумів, що спостерігалися 6 лютого. Проте багато хто з спільноти інвесторів вважають, що BTC все ще знаходиться на ведмежому ринку, а різке зростання від мінімумів нижче $ 6000 – це всього лише «корекційне ралі» всередині більшого спадного тренда.

Погляд заслуговує на увагу, враховуючи, що криптовалюта як і раніше торгується значно нижче низхідної лінії тренду, взятої з максимуму 17 грудня і максимуму 6 січня. Проте, короткострокові імпульсні дослідження сприяють зростанню цін BTC.

Тим часом ціна Ethereum подешевшала ще більш круто на день раніше, впавши більш ніж на п’ять відсотків до $ 887 після того, як в понеділок торгувалася в районі $ 959. В даний час Ethereum має ринкову капіталізацію в розмірі $ 87,5 млрд., що відповідає 18,2-процентній частці індексу.

Падіння 92 з 100 кращих криптовалют

Ведмежий тренд відбився на ринках, змусивши ціни 92 з 100 кращих криптовалют впасти.

Ціна Ripple знизилася на 6% і в даний час утримує всього пару центів вище паритету долара. Bitcoin Cash витримав 8% зниження і в даний час оцінюється в $ 1 379. NEO не в кращій ситуації, а його токени тепер торгуються на рівні $ 125.

Раніше зростаючий Litecoin показав найгіршу продуктивність серед 10 кращих криптовалют, знизившись до $ 221.

Cardano, EOS і Stellar показали 7% зниження, в той час як IOTA завершила першу десятку з шестивідсотковим падінням до $ 1,91.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *