Monday , 17 June 2019

Доступна нова версія Litecoin Core

Це новий великий реліз версії, що включає, в тому числі нові функції, різні виправлення помилок і підвищення продуктивності.

Так як Microsoft не підтримує Windows XP з 8 квітня 2014 р це означає, що навіть не критичні оновлення системи безпеки не будуть більше випускатися. Без оновлень безпеки, використання litecoin гаманця на XP машині не рекомендується.
Починаючи з версії 0.13.0 Windows XP більше не підтримується. Користувачам пропонується перейти на новішу версію Windows, або встановити альтернативну операційну систему, яка підтримується.

Значні зміни

Серед значущих поліпшень валідація підпису за допомогою libsecp256k1 замість OpenSSL. Libsecp256k1 пройшов дуже ретельне тестування і перевірку, і тепер libconsensus більше не залежить від OpenSSL.

У попередніх версіях Litecoin Core mempool був обмежений перевіркою зборів транзакцій щодо мінімальної плати релейного вузла. Не було ніякої верхньої межі розміру mempool і зловмисники могли відправити велику кількість угод, оплачуючи тільки трохи більше, ніж мінімальна плата реле за замовчуванням з метою провокації збою вузлів з відносно низьким об’ємом оперативної пам’яті. Тимчасове рішення для попередніх версій Litecoin Core мало підняти мінімальну плату реле за замовчуванням.

Litecoin Core 0.13.2 матиме строгий максимальний розмір на mempool. Значення за замовчуванням становить 300 МБ і може бути налаштоване за допомогою параметра -maxmempool.

Litecoin Core 0.13.2 також вводить нові обмеження політики щодо довжини і розміру ланцюжків непідтверджених транзакцій, які дозволені в mempool (як правило, довжина непідтверджених ланцюжків обмежується 25 транзакціями із загальним розміром 101 КБ).

Також Litecoin Core буде використовувати Tor і крім того, в нова версія включає в себе SegWit, який пропонує цілий ряд переваг, у тому числі поліпшення пропускної здатності мережі.

Кілька днів тому Litecoin творець Чарлі Лі сказав про необхідність активізації SegWit, як в мережі Bitcoin, так і Litecoin. Він вважає, що софт форк може вирішити багато з існуючих сьогодні проблем криптовалют.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *