Sunday , 16 June 2019

Екс-біткоїн Скептик Рон Пол каже, що криптовалюти допоможуть запобігти рецесії

Американський конгресмен у відставці Рон Пол, скептик біткоіну, закликав звільнити від податків всі криптовалюти, заявивши, що цей крок може запобігти економічному спаду.

Рон Пол, батько нинішнього сенатора Сполучених Штатів Ренда Пола, зробив пропозицію в блозі під назвою «Трамп прав, ФРС божевільний», де він розкритикував Федеральну резервну систему за маніпулювання процентними ставками.

Пол сказав, що єдиний спосіб уникнути кризи – дозволити людям використовувати альтернативні валюти і звільнити «всі операції з дорогоцінними металами і кріптововалютами від податків на приріст капіталу та інших податків».

Маніпуляція ФРС викликає «ілюзію процвітання»

Пол сказав, що центральні банки постійно збільшують і зменшують грошову масу, щоб контролювати економіку процентними ставками. Він сказав, що циклічне маніпулювання Федеральними резервами процентними ставками фактично стимулює спади, створюючи штучний економічний бум.

Ще в грудні 2017 Рон Пол був скептиком з біткоіну і переконаним прихильником золотого стандарту. У той час Пол висловив здивування, що неофіційне опитування в Twitter показало, що більше половини його послідовників в Twitter воліють вкладати гроші в біткоіни, ніж в золото.

«Біткоїн дуже захоплюючий, і він швидко розвивається, але у інвесторів [біткоіну] немає довгострокової перспективи», – сказав тоді Пол. «Яким він буде через 10 років? Ніхто не знає”.

Пол з тих пір змінив свою думку на криптовалюту і тепер говорить, що він вважає, що біткоіни і золота валюта можуть співіснувати у вільному суспільстві.

Check Also

Криптовалютний проект Facebook ознаменує важливу віху в історії компанії

Глобальний інвестиційний банк RBC Capital Markets вважає, що майбутній криптовалютний проект Facebook стане важливою віхою …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *