Monday , 24 June 2019

Ентоні Льюїс приєднується до R3

20160513a12f766c15d045ab7

Ентоні Льюїс, колишній директор з розвитку бізнесу на Bitcoin біржі Paxos, в даний час приєнався до приватного банківського blockchain консорціуму на чолі з нью-йоркської компанією R3.

В R3 Ентоні Льюїс виступатиме в в якості директора Lab & Research Centre в Сінгапурі. Раніше Льюїс був директором з розвитку бізнесу в Азії на сінгапурському Bitcoin обміні itBit, який в результаті ребрендингу став Paxos.

Ентоні Льюїс

Bitcoin ентузіаст, Льюїс залишив свою роботу в швейцарському банку Credit Suisse в 2013 році, перш ніж провести два роки на біржі Bitcoin. У 2015 році Льюїс покинув itBit, щоб стати незалежним дослідником і консультантом blockchain, перш ніж приступити до нової ролі в якості директора з науково-дослідної лабораторії R3 в Сінгапурі.

Раніше Льюїс висловив думку, що Bitcoin, як засіб для онлайн-платежів є одним з найбільш переконливих випадків використання криптовалют:

“Щоб було ясно, онлайн-платежів ніколи не існувало до Bitcoin. Раніше були зроблені онлайн інструкції для автономного врегулювання пізніше, і завжди через посередників.
Завдяки Bitcoin споживачі по-справжньому мають доступ до унікального непідробного цифрового активу”.

Останніч часом до складу R3 було включено кілька азіатських фінансових інститутів. Другий за величиною страховик Китаю, Ping An Group приєднався до R3 в травні 2016 року, за ним і China Merchants Bank в минулому місяці. Страховий гігант Гонконгу AIA також приєднався до blockchain консорціуму в середині 2016 року.

Географічно, Азія є важливим центром фінансів і торгівлі, промисловості, які розглядаються в якості найбільш привабливих секторів для приватного blockchain підприємства.

One comment

  1. Aretclis like this just make me want to visit your website even more.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *