Sunday , 26 May 2019

Ентоні Помпліано: «Відповідність вимогам ринку призвела біткоїн до успіху»

Відомий кріптовалютний ентузіаст і співзасновник Morgan Creek Digital Ентоні Помпліано, заявив, що хоча у біткоїну не було інвесторів і офісів, відповідність вимогам ринку привело його до успіху.

«У біткоїну немає генерального директора. Ні модних офісів. Немає департаменту з маркетингу. Венчурні інвестори вклали $ 0 в біткоїн. Однак через десять років його капіталізація перевищила $ 100 млрд. Біткоїн став прикладом того, що єдина дійсно важлива річ – це відповідність продукту ринковим вимогам», – заявив він в соціальній мережі Twitter.

Ентоні Помпліано (Anthony Pompliano) заявив, що біткоїни сильно відрізняється від традиційних активів і компаній, а також інших криптовалют. При цьому в більшій мірі першу криптовалюту відрізняє анонімність її творця – Сатоши Накамото. У біткоїнів немає керівника, він управляється децентралізованим спільнотою, гасло якого: «Ми всі Сатоши». Блокчейн біткоїну децентралізований, у нього немає штаб-квартири або місця прямого доступу до мережевої інфраструктури, і це робить біткоїн найбезпечнішою мережею.

Помпліано зазначив, що, на відміну від більшості інших проектів, у біткоїну немає відділу маркетингу. Першій криптовалюті не потрібні маркетингові хитрощі для того, щоб бути лідером. Крім того, на етапі створення та розвитку біткоїну в нього не інвестували венчурні капіталісти, та й поняття ICO тоді ще не існувало.

На думку Помпліано, саме відповідність ринковим вимогам і привернула людей до біткоїну і вивела його в беззаперечні лідери ринку криптовалют. Нещодавно Помпліано заявив, що курс першої криптовалюти може вирости від 20 до 50 разів всього лише протягом 5 років.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *