Tuesday , 11 December 2018

Заборона майнінгу в Китаї

Криптовалютний простір вже звик до словосполучення «китайське переслідування». В цьому році воно вже було застосоване до ICO і бірж всередині країни, і ні для кого не секрет, що уряд теж не в захваті від майнінгу. Згідно з журналом Caijing в Пекіні, Sichuan Electric Power Company опублікувала заяву, в якій говориться про незаконний видобуток Bitcoin в Китаї і що ця практика повинна негайно припинитися.

Згодом місцевий новинний ресурс cnLedger підтвердив, що генеральний директор відмовився від заяви, в якій була зроблена «помилка» щодо законності.

«Керівник цієї компанії пояснив, що вони допустили помилки в заяві, оскільки вони не є державним адміністративним департаментом і не мають права визначати, чи є Bitcoin майнінг незаконним», – пише він у вівторок в Twitter.

Новини про потенційну заборону на майнінг в Китаї застали багатьох зненацька. Незважаючи на заборону країни на біткоін-фіат обміни і ICO, майнінг тривав без проблем.

Дійсно, лідери біткоін думки висловили думку про те, що державний супровід настільки глибоко вкоренився в галузі, що він, ймовірно, ніколи не зникне.

Таким чином, причина повідомлення на цьому тижні залишається неясною. Якщо майнінг не буде визнаний незаконним, то подальша перебудова майнінг ландшафту Китаю ще попереду.

Тим часом, генеральний директор Bitmain Джихан Ву пропустив Ethereum Classic Summit в Гонконзі в зв’язку з цими подіями, які пізніше були визнані «фальшивими новинами».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *