Saturday , 15 December 2018

Закон Ву: кількість користувачів Bitcoin подвоюється кожні 12 місяців

Віллі Ву, високо оцінений дослідник Bitcoin і криптовалют, недавно показав, що число користувачів Bitcoin приблизно подвоюється кожні 12 місяців.

Використовуючи Google Trends в якості одного з основних показників зростання користувачів Bitcoin, Woo сформував таку інфографіку, щоб продемонструвати експонентний темп зростання бази користувачів Bitcoin.

Що ще більш важливо, Ву підкреслив, що завдяки стійкій швидкості росту і періодичних піків, які зазвичай залежать від цінової тенденції біткоіну, мережа Bitcoin буде продовжувати демонструвати послідовне збільшення абонентської бази в довгостроковій перспективі.

«Те, що ми маємо тут, є стійкою базою зростання експоненціального зростання з періодичними піками. Ці піки вбудовані в цінові бульбашки, де більше користувачів починають перевіряти ціну своїх дорогоцінних монет. Якщо врахувати вихідні умови, то ми побачимо зростання порядку кожні 3,375 року. Або, якщо висловлюватися з точки зору часу, подвоєння бази користувачів відбувається раз в 12 місяців».

База користувачів: основний фактор для довгострокового підвищення ціни Bitcoin

У травні Cryptocoinsnews повідомили, що Trace Mayer, давній інвестор і аналітик Bitcoin, перераховує транзакції Bitcoin, ціну, хешрейт, гаманці, обсяги торгів і волатильність як шість основних довгострокових індикаторів зростання Bitcoin.

Ціна Bitcoin є практичним показником реальної вартості Bitcoin по відношенню до інших активів і валют. Хоча багато факторів впливають на ціну Bitcoin в різні періоди часу, призначена для користувача база, активність розробників і глобальне впровадження є трьома ключовими факторами довгострокового зростання ціни на біткоіни за останні вісім років.

Оскільки все більше число користувачів починають використовувати Bitcoin, попит на криптовалюти і спекуляції навколо кріптовалютного ринку буде рости швидкими темпами. Ву зазначив у своїй доповіді, що через 26 років, якщо для користувача база Bitcoin продовжить рости в цьому темпі, майже всі в світі будуть використовувати біткойн.

«Якби я припустив, що крива прийняття Bitcoin буде симетричною S-кривої, ми досягнемо 50% -ного прийняття вже через 9 років, проте для завершення останньої половини S буде потрібно ще 17 років – 26 років з сьогоднішнього дня. Це приблизно одне людське покоління з сьогоднішнього дня. Діти сьогодні на той час, коли вони досягнуть повноліття, будуть жити в світі, де кожен використовує Bitcoin», – пояснив Ву.

Ринкова капіталізація Bitcoin: 100 мільярдів доларів

Останнім часом ринкова капіталізація Bitcoin перевершила ринок Goldman Sachs (95 мільярдів доларів). Він наближається до позначки в 100 мільярдів доларів, що стане важливою віхою для Bitcoin і кріптовалютного сектора.

У довгостроковій перспективі, якщо швидкість прийняття Bitcoin в основних регіонах, таких як США, Японія і Південна Корея, буде підтримана, ринкова капіталізація біткоіну, швидше за все, перевищить ринкову капіталізацію JPMorgan, найбільшого роздрібного банку в світі вартістю 350 мільярдів доларів, і досягне позначки в трильйон доларів. Експерти в цьому секторі, включаючи інвесторів-мільярдерів Тіма Дрейпера і Джона МакАфі, підтвердили свої довгострокові цінові показники Bitcoin на рівні понад 200 000 доларів США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *