Sunday , 26 May 2019

Заступник керуючого Банку Канади: необхідне співробітництво для просування розподілених книг

на сайт_02

У технологічнії інновації фінансових послуг є потенціал перетворення фінансової системи. Це – хороша річ, якщо вона призводить до кращої і більш дешевої послуги для людей і компаній, і ризиками управляють належним чином.

Зміна знаходиться в повітрі. Клієнти більш вимогливі тепер. Вони вимагають фінансові послуги, які працюю з їх мобільними пристроями і онлайновими операціями. Великі, добре фінансовані компанії як Apple і Google, починають пропонувати фінансові послуги. Комбінація неефективних застарілих систем і нової технології відкрила двері в конкуренцію ще ширше.

Це змусило людей задатися питанням як швидко фінансове середовище зміниться.

Я думаю, що, навіть при тому, що частина технології може бути революційною, її повний ефект на фінансову систему, ймовірно, буде еволюційний.

Тому у більшості піддаються трансформації технологій, як розподілена технологія книги (DLT), але все ще є багато перешкод, щоб очиститися. Це дає час фінансовим установам адаптуватися, оскільки нові постачальники послуг приєднуються до фінансової екосистемі.

Кращі бізнес-моделі виживуть.

Зміни відбуваються

Я знаю, що деякі читачі припускають майбутнє, в якому децентралізовані валюти замінять державні валюти. Це – гостра ідея, але я думаю, що це дуже малоймовірно, якщо, ні з якоїсь іншої причини, вони не зможуть затьмарити конкуренцію як засіб заощадження і середовище обміну. Державна влада буде продовжувати вимагати проводити незалежну грошово-кредитну політику.

Застосування за межами цифрових валют – платежів, торгового фінансування, серед інших – здається більш багатообіцяючими. У деяких випадках переваги могли сягати поза ефективності і більш дешевої обробки, щоб скоротити ризик контрагента, вивільнити капітал для іншого використання і прозорості збільшення.

Ось чому компанії інвестують багато коштів і зусиль в цей тип технології. І так як Банк Канади спостерігає за основною інфраструктурою фінансового ринку і бере участь в системі платежів, потенціал для зміни змушує нас кидати більш уважний погляд.

Так, ми підтримуємо партнерські відносини з Payments Canada, канадськими банками і R3 тест-драйв експериментальним застосуванням DLT до оптових платежів. Наша мета на даному етапі полягає в тому, щоб зрозуміти механіку, ліміти і можливості цієї технології.

Я не можу думати про кращий спосіб розуміння цієї технологію, ніж працювати з нею.

Шлях до інновації

Інші структури повинні бути досліджені, і багато перешкод повинно бути очищено, перш ніж система DLT буде готова до прайм-тайму. Ґрунтуються вони на DLT або просто цікавих поворотах на існуючих технологіях, фінансові інновації могли б вирішити деякі старі проблеми.

Але вони могли також створити нові. Так, в той час як влада і я підтримуємо інновацію, у нас також є мито упевнитися, що ризиками належним чином управляють.

Це – жорсткий курс, щоб іти. Найкраще це йшло з приватним сектором. Ось чому консультації та спільні проекти так важливі для нас. У деяких країн, як Великобританія і Сінгапур, є регулюючі пісочниці.

Ми також вимагаємо чіткої аналітичної структури, щоб зрозуміти і оцінити переваги та проблеми чогось настільки нового. Влада зробить свої оцінки через багато лінз, включаючи захист споживачів, фінансове включення, цілісність ринку, конкурентну політику та фінансову стабільність. Так як FinTech є глобальним, регулююче зусилля також має бути глобальним. Чітка і несуперечлива нормативно-правова база буде підтримувати інновацію, якщо це буде розроблено належним чином.

На даний момент більшість проблем не стосується фінансової стабільності. Я дійсно хвилююся, що “занадто великий, щоб зазнати невдачі” проект міг з’явитися в новій формі поза поточного регулює периметра.

Платежі є яскравим прикладом. Гравці, що не покриваються в даний час відповідним правилом, могли стати важливими для системи, навіть якщо вони ніколи не беруть подібні банківським ризики, такі як трансформація зрілості або левередж, або стають досить великими, щоб вважатися систематично важливими. Рух до збільшеного прямому доступу означає, що ще менші гравці могли створити критичні залежності у фінансовій системі, особливо якщо вони з’єднуються безпосередньо з основною інфраструктурою платежів.

Це могло дати початок загрозу несумлінності. Як мінімум влади повинні помістити досить велику вагу на операційні залежності, дивлячись на системну важливість, особливо в світлі кібер ризику.

Я думаю це чудово, що ми проявляємо більше інтересу до фундаментальних питань про дослідження від дослідників академічного і Центрального банку.


Погляд у майбутнє

Наше власне дослідження за минулі кілька років сфокусувалося на нових способах оплати, прийнятті та конкурентоспроможності цифрових валют і суттєвих перевагах приватних електронних грошей. Ми розширюємо його, щоб включати інші події, як DLT і однорангове кредитування.

Ми також намагаємося зрозуміти, як нові фінансові технології матимуть справу з базовими силами, які створили потребу в фінансовому посередництві.

Деякі думають, що це можливо в теорії, що нова технологія могла дозволити різну структуру для звернення до тих же чвар, які взагалі не вимагають фінансових посередників.

На практиці я думаю, що це навряд чи виявиться таким. Імена та особи можуть змінитися, але я не бачу, що технологія змінює потребу в довірі, трансформації зрілості, контролі кредиту і посередництва позичальників і кредиторів.

Тепер час для співпраці фінансових установ, нових учасників і впливових політиків. Це повинно найкращим способом створити правильну середу для модернізації фінансового сектора і помітного управління ризиками, які виникають.

Для нас в Банку Канади фокус буде на збереженні фінансової стабільності та підтримці живої і здорової роботи основних інфраструктур фінансового ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *