Monday , 22 April 2019

Затишшя Bitcoin на тлі відсутності волатильності

Криптовалютні ринки стали приводом для волатильності, викликавши різкі коливання цін, що призвело до появи величезних обсягів прибутку і збитків. Однак, схоже, це змінюється, оскільки найвідоміша цифрова валюта в світі, проходить через тиху фазу.

Зокрема, у Bitcoin був тільки один день з більш ніж 5-процентним коливанням ціни за останні 30 днів. Це дуже мало в порівнянні з тим, що було дев’ять місяців тому.

Bitcoin знижується?

Аналітик Bloomberg Майк МакГлоун пропонує пояснення, заявляючи, що відсутність волатильності означає, що це «ознака спекуляцій на ринку, які в кінцевому рахунку ведуть до процесу зниження».

Чарлі Морріс в Atlantic House Fund Management в Лондоні, схоже, згоден з пропозицією: «З огляду на те, що цей ведмежий ринок триває вже 10 місяців і втомлюється, я був би схильний до наступного бичачого великого кроку». Том Лі з Fundstrat раніше пояснив, наскільки важливий рівень $ 6000 в Bitcoin, і важливо відзначити, що цей ключовий рівень підтримки не порушився.

Можливі каталізатори

Том Лі також був непохитний у зв’язку з тим, що з’явилися каталізатори, які можуть привести до наступного бичачого ралі криптовалюти. Одним з них був той факт, що Bakkt буде регульованою екосистемою, де інституціональні гроші можуть фактично увійти на криптовалютні ринки.

Фактично Intercontinental Exchange раніше оголосила, що платформа буде запущена протягом декількох тижнів. Той факт, що великі корпорації і банки явно бачать цінність блокчейна, – це бичачий знак для всього ринку, незалежно від «спокійної фази» або того факту, що традиційна волатильність криптовалютних ринків, схоже, зникає.

Деякі з найбільш помітних партнерств в світі криптовалюти включають в себе той факт, що технічний гігант IBM заявив про співпрацю з криптовалютним стартапом Stellar за різними проектами, включаючи систему фінансових послуг, з метою руйнування традиційного сектора грошових переказів, який коштує сотні мільярдів доларів на рік. Аналогічним чином, PNC, найбільший топ-10 банк США з більш ніж 8 мільйонами клієнтів, приєднався до мережі RippleNet минулого місяця.

Ці партнерські відносини, мабуть, вказують на те, що традиційні фінансові установи розуміють величезний потенціал блокчейна для руйнування фінансового сектора, а грошовий потік від установ, безумовно, може допомогти всьому сектору криптовалюти під час його наступного бичачого ралі. Ще одним яскравим прикладом того, як ці гроші можуть вплинути на сектор, є той факт, що Fidelity Investments, один з найбільших керуючих активами в світі, входить в простір криптовалюти.

Вся ринкова капіталізація всіх криптовалют становить кілька сотень мільярдів доларів, а Fidelity Investments контролює понад 7 трильйонів доларів. Тому легко зрозуміти, як це може стати основним каталізатором з точки зору грошового потоку, зміни ринкової капіталізації і цінових рухів криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *