Sunday , 20 January 2019

За запитами в google «покупка біткоїнів» вперше обійшла золото

За даними BullionVault, торгівля золотом серед приватних інвесторів в жовтні впала на третину, тоді як кількість пошукових запитів в Google «купити біткоіни» обійшла золото.

Адріан Еш, директор дослідження на BullionVault про фізичному ринку золота і срібла для приватних інвесторів в Інтернеті, сказав, що кількість угод з золотом скоротилася майже на третину в жовтні в порівнянні з попередніми 12 місяцями.

З іншого боку, зростання біткоіну залучає нових інвесторів на крипторинок. Оскільки золото відчуває спад в торгівлі, біткоін має зростання кількості пошукових запитів Google.

Еш стверджує, що інвестори «відволікаються від шуму навколо біткоінів і інших криптовалют», додавши:

«В цілому, це викликало інтерес з боку нових інвесторів до золотодобувних компаній, які стали слабшими через півстолітнє падіння цін на метали до кінця 2015 року, і тільки референдум U.K. і ударний хід Трампа допомогли золоту отримати найсильнішие щорічне зростання за шість років.»

Однак в жовтні спостерігалося щоденне падіння цін на золото – вони знизилися на 1,4 відсотка в євро, 1,8 відсотка в фунтах стерлінгів і 2,7 відсотка по відношенню до долара США.

Тим не менше, попит на біткоіни продовжує зростати з його вартістю в даний час понад 7000 доларів. Його база користувачів також збільшується завдяки тому, що біткоіни можна використовувати в якості форми оплати в порівнянні з золотом. Для багатьох біткоін стає життєздатною альтернативою золоту, сріблу і системі fiat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *