Sunday , 26 May 2019

За опитуванням, бізнесменів Великобританії, побоювання вимагання підштовхують до купівлі Bitcoin

TIME.com stock photos

Відповідно до недавнього дослідження 250 фахівців у сфері інформаційних технологій, в Великобританії багато компаній накопичують запас Bitcoin на випадок здирництва.

Компанія безпеки інформації Citrix у співпраці з фірмою Censuswide випустила результати досліджень для громадськості, і припустила, що вимагач – шкідливе програмне забезпечення, яке пошкоджує файли на комп’ютері з метою викупу, часто оплачується Bitcoin.

Тридцять три відсотки опитаних сказали, що їх компанії тримають запас Bitcoin про всяк випадок.

Невеликі компанії або ті, де число співробітників менше 1000, наражаються на більшу небезпеку. Тридцять шість відсотків респондентів з 250 – 500 числом співробітників і 57% з 501 – 1000 числом співробітників, вказали, що вони купили Bitcoin на випадок можливих атак вимагача.

Більші компанії готові в меншій мірі накопичити запас Bitcoin з цією метою. Вісімнадцять відсотків компаній, які наймають більше 2000 осіб, сказали, що проявили аналогічний підхід до проблеми, хоча 35% сказали Citrix і Censuswide, що вони будуть готові оплатити викуп даних при необхідності.

Незважаючи на розмір невеликої вибірки – були розглянуті тільки 250 фахівців у Великобританії – результати припускають, що деякі компанії готуються до гіршого.

Тим часом з’являється все більше заголовків до вимог вимагачів. Раніше на цьому тижні канадські новинні джерела повідомили, що Університет Калгарі виклав 20 000 C $, щоб розблокувати поштовий сервер після інциденту, влаштованого вимагачем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *