Monday , 25 March 2019

Звіт за Перший Квартал 2018: Ведмежий Ринок, Тенденції ICO, Податкове Регулювання Криптовалют

Досягнувши історичних максимумів в 2017 році, за перший квартал цього року галузь пережила деяку стагнацію.

CoinDesk надали користувачам звіт за бурхливий перший квартал 2018 по найбільш значущим точкам індустрії.

Ось шість з найбільш важливих тенденцій, які визначили Q1 2018:

1. Ведмежий ринок

Після рекордного рівня майже в 20 000 доларів в попередньому кварталі біткоін подешевшав на 51% в першому кварталі. Інші фундаментальні показники, такі як обсяг транзакцій, кількість транзакцій і обсяг обміну, показали аналогічні дані.

Більшість альткоінов відбили цю поведінку і слідували за біткоіном, коефіцієнти кореляції прибутку варіювалися від 0,7 до 0,9. Вся капіталізація кріптовалютного ринку втратила близько 348 мільярдів доларів.

Число може виглядати похмурим, але це не позначилося на загальному настрої: 79 відсотків респондентів опитування Siniment CoinDesk вважають, що цей ведмежий ринок буде недовгим.

Вісімдесят шість відсотків сказали, що це була корекція після нестримних надмірних спекуляцій в попередньому кварталі, тоді як 62 відсотки сказали, що регулювання є гнітючим фактором.

2. Ринок дозріває

Після введення в кінці четвертого кварталу ринку біткоін ф’ючерсів, ми спостерігаємо стійке зростання цієї активності до кінця Q1. І довгі, і короткі позиції росли – але  шорти перевершували чисельністю довгі позиції.

У коротких позиціях закінчили квартал близько 5000, а довгі позиції мали близько 3000 чоловік. Схоже, що в основному песимістичні інвестори використовують ці контракти.

І це, в свою чергу, схоже, сприяло спаду в базовому активі.

3. Податки зростають

Податки в першому кварталі 2018 торкнулися багатьох інвесторів, а за різними оцінками криптовалюти згенерували близько 70 млрд. дол. США у вигляді податкових відрахувань у 2017 році (виходячи із загального прибутку на ринку і середнього рівня податкових ставок урядів).

Податкові зобов’язання, пов’язані з криптовалютами, змінюються і допрацьовуються в режимі реального часу. Тридцять один відсоток респондентів відповів, що вони вже платили податки на прибуток з криптовалют.

82 відсотки громадян США і 62 відсотки громадян інших країн вказали, що непросто зрозуміти податкове зобов’язання в кріптовалютній сфері. Ці спостереження підтверджують теорію про те, що люди (включаючи регулюючі органи) дійсно плутають юридичний і податковий статус всього класу активів.

4. Зростання ICO триває

Активність ICO залишалася жвавою: в першому кварталі приріст склав 6,3 мільярда доларів. Щомісячна розбивка зборів ICO показує, що кожен наступний місяць Q1 був успішніше, ніж рекордна сума, встановлена ​​в грудні.

Збори Telegram в розмірі 1,7 млрд. Дол. США були великою сумою, на частку якої в першому кварталі припало більше 25% фінансування. Наступним найбільшим ICO в цей період був проект Dragon ($ 320 млн.) Без Telegram, показник за березень був би нижче грудня.

Проте, зростання ICO, по всій видимості, є тривалою тенденцією. Середня сума збору майже подвоїлася з четвертого кварталу до першого кварталу з 16 до 31 мільйона доларів США. Збори ICO перемістилися в бік збільшення суми питомого вкладу та зменшення кількості угод.

Кількість ICO скорочувалася щомісяця з максимуму грудня 78, за винятком невеликого сплеску в березні. Хоча скорочення числа ICO може здатися ведмежим сигналом, 40% респондентів опитування брали участь в ICO, в порівнянні з 30% в минулому кварталі.

5. Падіння комісій

Збори за транзакції в мережі біткоіну впали з висоти Q4 2017, коли в деякі дні плата становила в середньому 40 доларів. За 1 квартал комісії в середньому склали 9,49 доларів США за транзакцію.

Більшість інших криптовалют зменшували комісії на 60-90%, але в доларах вони ще ніколи не були такими високими як в першому кварталі 2018.

Високі тарифи можуть перешкодити користувачам здійснювати транзакції, але зараз зі зниженням комісій знижується і кількість транзакцій. Це може означати про глобальний тренд зменшення попиту на кріптовалютні транзакції.

Джерело

Check Also

Тім Дрейпер закликає президента Аргентини легалізувати Bitcoin для поліпшення економіки

Американський венчурний інвестор 20 березня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі, щоб обговорити економічні перспективи …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *