Sunday , 26 May 2019

Звіт ЄС: прийняття блокчейна буде залежати від дозволених платформ

Відповідно до нового звіту ЄС, «перша хвиля» прийняття блокчейна буде залежати від дозволених платформ, орієнтованих на конкретні випадки використання або призначені для користувача бази.

Blockchain Observatory and Forum ЄС представили минулого тижня «тематичний звіт», підготований від його імені ConsenSys AG і має назву «Масштабованість, функціональна сумісність і стійкість блокчейнів».

У документі стверджується, що блокчейни, орієнтовані на задоволення конкретних потреб користувачів, забезпечують «велику гнучкість» у порівнянні з загальнодоступними блокчейнами. Автори стверджують, що розробники приватних платформ мають більше свободи для проектування для підвищення продуктивності і безпеки.

Таким чином, організація ЄС приходить до висновку, що невелика кількість глобальних блокчейн мереж стане «основою Web of Value (Мережі Цінностей)».

Проте, залишаються три ключові проблеми: масштабованість, тобто здатність здійснювати великі обсяги транзакцій з високою швидкістю; сумісність, можливість обміну даними між блокчейнами; і стійкість, «екологічно відповідальні» платформи з довгостроковою життєздатністю.

Група заявляє:

«Нам здається очевидним, що мультивсесвіт незалежних блокчейнів, які не можуть взаємодіяти, буде строго обмежений. Користувачам блокчейн платформ буде корисно мати можливість обмінюватися даними і здійснювати транзакції також між ланцюжками: ланцюжком охорони здоров’я, що з’єднується зі страховою ланцюжком, ланцюжком нерухомості, що з’єднується з будівельними матеріалами або виробничим ланцюжком, і так далі ».

Автори заявили, що, хоча Європа здійснила «дуже велику підтримку» блокчейн простору, «багато що ще належить відкрити і розвинути». Тому організація вважає, що «підхід легкого дотику, що допускає експерименти», є найкращим шляхом вперед в даний час.

Автори звіту пишуть:

«І США, і Китай висловили рішучу підтримку дослідженням блокчейна, причому перші навіть зайшли так далеко, що включили його в свій оборонний бюджет в $ 700 мільярдів. Тому ми рекомендуємо, щоб ЄС продовжував надавати рішучу підтримку, орієнтуючись як на фундаментальні дослідження, так і на підтримку реалізації проектів, пов’язаних з інфраструктурою, зокрема, а також досліджень з не технічних тем, таких як управління блокчейн проектами».

Blockchain Observatory and Forum ЄС були створені Європейською комісією на початку минулого року з метою виявлення ключових ініціатив, моніторингу подій і сприяння спільним діям в області технології блокчейн.

Очікується, що група опублікує ще один звіт про блокчейн, присвячений питанням приватності і конфіденційності, у другій половині 2019 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *