Monday , 22 April 2019

Звіт: ICO залучили $ 118 млн в першому кварталі 2019 року, що в 58 разів менше, ніж в першому кварталі 2018 року

За даними Wall Street Journal (WSJ), в першому кварталі 2019 року був зібрано близько 118 мільйонів доларів США, що в 58 разів менше, ніж 6,9 мільярда доларів США.

У звіті наводяться дані, надані аналітичним сайтом ICO TokenData. WSJ стверджує, що інвестори були налякані діями регуляторів проти невідповідних законам ICO, а також загальним ведмежим ринком протягом минулого року.

Один з останніх випадків стався в лютому, коли Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) звинуватила кріптофірму Gladius Network в продажу незареєстрованих цінних паперів після того, як компанія самостійно повідомила комісії про своє ICO.

Минулого місяця, засновник Future Perfect Ventures, Джалак Джобанпутра, заявив, що ринок криптовалюта також сильно вплинув на оцінку венчурного капіталу.

Недавній звіт також показує, що з 2500 проектів, які TokenData відстежував з 2017 року, нібито тільки 45 відсотків успішно зібрали гроші.

Крім того, WSJ також посилається на TokenData, стверджуючи, що тільки 15 відсотків токенов, випущених в успішних ICO, торгуються за первісною ціною або вище.

У статті згадується адвокат і консультант Джошуа Ешлі Клейман, який стверджує, що самі ICO можуть зникнути, але ринок цифрових цінних паперів не зникне. Останнім часом так звані пропозиції токенов безпеки (STO) отримали підвищену увагу як з боку приватного сектора, так і з боку державних регулюючих органів у всьому світі.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *