Wednesday , 20 June 2018

Зниження ціни Bitcoin на тлі зростання Ethereum

Явище, назване на ринку спостерігачів «The Flippening», це нова гіпотеза, яка визначається вільно, як точка, в якій конкуруюча мережа блокчейнів може замінити біткоін як найбільший ланцюжок з кращою капіталізацією. Виходячи зі збільшення припливу криптографічних активів, концепція вже обзавелася хештегом і веб-сайтом.

У своєму твіттері в понеділок колишній виконавчий директор Bitcoin Foundation Фентон сказав, що повторення 9% падіння Bitcoin в поєднанні з 15% зростанням Ethereum призведе до того, що останній стане найбільшою в світі криптовалютою.

Фентон додав, що ті інвестори, які вийшли з-за вчорашнього падіння ціни, швидше за все, зробили «погану торгівлю» у міру того, як відбувається корекція.

Раніше в 2017 році біткоін становив понад 80% загальної частки ринку криптовалютних коштів, хоча був час, коли цей показник перевищував 90%.

Проте, так звані альтернативні криптовалюти в цьому році викликали стійкий приплив, що призвело до того, що їх загальна ринкова капіталізація досягла рекордного рівня приблизно в $ 117 млн. сьогодні, що більш ніж на 500% більше, ніж в минулому році, згідно CoinMarketCap.

Швидке збільшення ціни Ethereum зробили його новим фокусом уваги спільноти, оскільки різні сторони сперечаються про його істинне значення.

Аналітики, в основному вважають, що ether токен ethereum, швидше за все, підштовхне зміни, оскільки в цьому році він збільшився на 3000% без ознак уповільнення.

Дійсно, ринкова капіталізація ether неухильно наближалася до біткоіна на тлі більш широкого сплеску інтересу до так званих «токенів», заснованих на платформі, з двома криптовалютами на суму $ 35,9 млрд і $ 43,7 млрд на момент складання звіту.

Чарльз Хейтер, співзасновник і генеральний директор служби обміну криптовалют CryptoCompare, з оптимізмом дивиться на те, що ethereum може стати домінуючим блокчейном.

«Ether має сильні шанси перевершити біткоін через його сильний мережевий ефект і здатність вирішувати проблеми управління, з якими зіткнувся біткоін», – сказав він.

Flippening

У неділю коментар Twitter WhalePanda опублікував велику публікацію на тему ETH, в якій стверджується, чому він поступається Bitcoin на технічному рівні.

Необмежена пропозиція, галас навколо ICO і інші чинники сприяли думці, що актив швидше за все є частиною значної бульбашки.

Проте, домінування Bitcoin швидко прискорюється, оскільки ринкова капіталізація тепер контролює тільки 40,5% від загального числа.

З подальшим надійним трейдингом дуже мало відділяє крипто- співтовариство від реалізації «Flippening», коли ринкова капіталізація ETH обійде BTC.

Маті Грінспен, старший аналітик ринку торгової платформи для торгівлі eToro, сказав:

«Розвиток як bitcoin, так і ethereum має далекосяжні наслідки для нашого майбутнього світу. Відповідно, bitcoin і ethereum представляють майбутнє грошей і майбутнє Інтернету ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *