Saturday , 20 October 2018

Зірки YouTubе можуть заробляти токени браузера Brave

Сьогодні була випущена версія 0.19.x, блокуючого рекламу браузера, створеного співзасновником Mozilla і творцем Javascript Бренданом Ейхом, яка тепер дозволяє автоматичні і анонімні криптовалютні пожертвування окремим користувачам на YouTube, до цього сервіс був обмежений проектами на рівні домену.

З оновленням Brave, перегляди відеороликів YouTube більше не враховуються при перегляді сторінок Google. Замість цього браузер почне реєструвати час перегляду від імені творців контенту. Раніше сайт тільки зараховував URL-адреси, тому він не міг відстежувати окремі облікові записи на платформі обміну відео.

У повідомленні в блозі компанія написала:

«Раніше творці YouTube не були перераховані в якості окремих видавців у Brave Payments. Ця зміна дозволяє пожертвам BAT безпосередньо переміщатися в їх гаманці. Brave браузер визначає ім’я творця YouTube з відеоролика YouTube, незалежно від того, який сайт його вбудовує ».

Є близько 243 000 гаманців Brave браузера, які були відкриті до сих пір, що дозволяє користувачам зберігати крипто-кошти, спочатку біткоіни, для подальшого поширення серед видавців і творців відео. Але для того, щоб створити більш швидкий, менш інвазивний досвід роботи в Інтернеті, Brave провів попередню пропозицію монет на $ 35 мільйонів для свого токена Basic Attention Token (BAT).

У новій версії гаманці Brave міститимуть або токен BAT, або біткоіни, які можуть бути використані для пожертвування користувачам YouTube, в результаті чого крипто-ресурси будуть поширюватися на більш широку призначену для користувача базу.

Середня сума фінансованого гаманця має криптовалюти на суму $ 45, хоча це може бути в значній мірі обумовлено зростанням вартості біткоіна після того, як користувачі вклали кошти в свої гаманці. Старі користувачі Brave автоматично використовують біткоіни в якості валюти за замовчуванням, але компанія активно працює над тим, щоб користувачі оновили свої браузери до нової версії, яка автоматично конвертує кошти в BAT.

Потенційна привабливість

Але YouTube – це тільки початок. В принципі, всі відеосайти використовують один і той же протокол OAuth, щоб переконатися, що видавці – це ті, хто вони говорять. Brave зможе також використовувати це, щоб упевнитися, що він платить потрібним людям.

Як тільки процес буде в повній мірі запущений на YouTube, можна буде відправляти платежі творцям на інші сайти, наприклад Vimeo.

Зірки YouTube мають неймовірну популярність і вплив на своїх прихильників. За останній рік багато з них були незадоволені автоматичною демонетизацією своїх відео.

Незважаючи на те, що Brave блокує рекламу на YouTube спочатку, це дасть відео-мейкерам можливість продовжувати використовувати YouTube і все ще заробляти гроші на своїх відеороликах, незалежно від того, чи вважає YouTube, що контент заслуговує на це чи ні.

І, принаймні, якщо деякі популярні зірки YouTube почнуть говорити про цю систему, багато молодих користувачі дізнаються про криптовалюти і блокування реклами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *