Tuesday , 18 September 2018

З насіння в бур’яни. Bitcoin знаходить пристань, де живе сіра комерція

на сайт_02.._1000x475

Не таємниця, що для того щоб спростити проблеми глобальних регуляторів і забезпечити прибутки партнерів в IT і банківських секторах, індустрія Bitcoin стала стрімко розвиватись, і викристалізувалась у галузь Blockchain з  основоположним понятяям цифрового активу.

Уся індустрія і комьюніті Bitcoin хотіла б відсторонитися від асоціації з наркотиками і злочинністю, але технологія все ще залишається популярною і в народі асоціюється з тими, хто займається подібною діяльністю.

В процесі написання майбутньої книги, минулого літа я зробив науково-дослідницьку роботу на прикладі 48 держав, щоб дізнатися більше про гроші і фінанси. Тікаючи від заголовків, я хотів би зустріти лише кілька людей, які використовували Bitcoin в реальному житті.

І майже кожен раз це був продаж наркотиків, законних і незаконних.

У Південній Кароліні чоловік, який ночує позаду хостела під відкритим небом, почав розмову, намалювавши на вікні мого автомобіля знак Bitcoin. Звичайно ж, Дейв не вивчав інформацію про Bitcoin в Wall Street Journal. Дейв продає Kratom, відомий його подібними до опіатів ефектами від ознак болю, онлайн в обмін на Bitcoin.

Подібні аналоги шавлії з’явилися в США майже десятиліття тому, це препарати, які впливають на психіку і були заборонені одразу в кількох країнах. В США та в багатьох держав є законопроекти із забороною на цю речовину в різних формах. (Kratom в даний час є законним в 45 штатах, виключаючи Індіану, Вісконсін, Теннессі, Алабаму і Вермонт, а в інших штатах законодавство знаходиться в стані розгляду після того, як кілька урядових агентств випустили попередження і рекомендації).

У Південній Кароліні Kratom залишається законним, але, як показує практика, більшість випадків використання Bitcoin сьогодні знаходиться на межі між тим, що законно і що засуджено.

Bitcoin являється також популярним способом оплати для покупок марихуани в Колорадо. За словами продавця з Колорадо-Спрінгс, в місті, в якому дозволено продаж марихуани в медичних цілях, один клієнт щотижня купує марихуану, використовуючи при цьому Bitcoin.
Інший продавець розповіла, що існує ліміт в 10,000 $ за операціями з Bitcoin в місяць.

Банкомати Bitcoin

Оскільки криптовалюта стає популярнішою, онлайнові брокери і обміни Bitcoin стали більш суворими відповідно до встановлених вимог. У той же час, коли для можливої покупки Bitcoin, надаючи невелику кількість персональної інформації, перевірка “знайте свого клієнта” (KYC) стала галузевим стандартом для цих компаній.

Але Bitcoin є все ще відкритою платформою, і протокол не встановлює відмінності між користувачами. На блокчейні Bitcoin, звернення є адресою, незалежно від того, кому вона належить і які вони мають наміри по використанню криптовалюти.

Банкомати Bitcoin, які працюють як традиційні банкомати, можуть грати роль в зберіганні Bitcoin з швидким і доступним способом оплати, так само, як це рекламувалося з самого початку.

У барах і ресторанах в США, власники розповідали історію про те, як клієнт постукав у двері установи з проханням, щоб сервери використовували Bitcoin ATM. Коли сервери сказали, що ATM закривається, клієнт сказав їм, що дасть їм 100 $, якщо він міг би все ще використовувати машину.

Ситуація висуває на перший план одну з розумних підстав, щоб підозрювати відмивання грошей або терориста, фінансово утримує порушення, згідно Підозрілим звіт про діяльність Мережі по боротьбі з фінансовими злочинами (SARS). Злочини повинні бути виділені і повідомлені.

Подібні історії є більш поширеним явищем, ніж визнає громадськість.

В Атланті в минулому році, Bitcoin ATM Lamassu був вкрадений двома злочинцями, які розмахували пістолетом. У той час неясно, скільки грабіжники знали про Bitcoin, чи була спекуляція, і думали вони, що Bitcoin міг бути витягнутий з машини або, що великі суми готівкових коштів були всередині.

Незалежно від того, що вони сподівалися досягти, вони явно не бажали купувати Bitcoin, щоб дослідити, як це допоможе скоротити витрати їх бізнесу.

Поліпшення системи

Коли банкомати Bitcoin з’явилися на ринку, вони розглядалися як перетворююча для придбання Bitcoin, але вони стали менш модними за минулий рік через складної взаємодії з користувачем.

Як і більшість частин інфраструктури економіки Bitcoin, банкомати Bitcoin розвиваються, і власники сподіваються ідентифікувати і виправляти ці проблеми, що дозволяє покупцям отримати зручний доступ до Bitcoin.

Аарон Вільямс, засновник Coinnections, є одним з підприємців, які шукають рішення, щоб спростити Bitcoin ATM і впровадити вимоги KYC. В даний час йдуть розробки наступної версії програмного забезпечення продукту для запобігання відмиванню грошей, і творець Coinnections вважає, що в майбутньому американські споживач зволіють баномати з обміну Bitcoin.

“Оператори ATM Bitcoin отримують переваги від їх невеликого розміру, в якому вони можуть впровадити справжню засновану на ризик програму AML”, сказав Вільямс. “Справжня заснована на ризик програма AML може допускати нижчі ідентифікаційні пороги, все ще дозволяючи користувачеві купити необхідну суму Bitcoin. Оператори ATM можуть також отримати переваги від відсутності необхідності відповідати багаторазовим регулюючим регіонах “.

Хоча могло б здатися, що використання цих машин падає, оператори ATM, які вимагали залишитися анонімними, сказали, що вони все ще виймають з машин готівку у великих кількостях.

Джил Лурія, аналітик, що фокусується на Bitcoin і blockchain в Wedbush Securities, вважає, що банкомати Bitcoin можуть відігравати ключову роль в інших менш спірних областях фінансової системи, таких як допомога відчувають нестачу в банківських послугах і працівникам з числа мігрантів.

“Так як деякі споживачі переслідують анонімність і відмовляються від прив’язування гаманця Bitcoin до банківської карти, вони зацікавлені у використанні Bitcoin ATM. Фінансування гаманця Bitcoin готівковими коштами може допомогти цим споживачам підтримувати свою конфіденційність “, сказав він.

Те, що екосистема Bitcoin розробить уздовж цієї тонкої грані, залишається триваючим розповіддю в галузі, хоча це – те, що, на даний момент, не могло б мати перевагу інвестицій великого банку або венчурного капіталу.

З цієї зв’язку зі злочином з’явилося рух “blockchain без Bitcoin”, яке знайшло відрегульовані, не схильні до ризику фінансові установи та підприємства, які вирішили побудувати їх власний blockchain протокол без валюти Bitcoin, що знаходиться на вершині.

Але в дійсності Bitcoin використовується для сірих областей комерції, він все ще є єдиним проектом blockchain, який в даний час знаходиться в дикій природі, що вводить нововведення на незграбному традиційному процесі платежів.
Бейлі Реуцел є старим фінансовим репортером, який охоплював перетин технології та фінансів для PaymentsSource.

Її останній проект Moneytripping є проектом журналістики стилю Божевільного, сфокусованого на дослідженні грошей, політики і фінансів в Америці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *