Monday , 21 January 2019

З 30 квітня MailChimp закриває маркетингові компанії криптовалют

Сервіс для e-mail маркетингу MailChimp буде закривати маркетингові кампанії, що пов’язані з криптовалютами і ICO, починаючи з наступного місяця.

В електронному листі, відправленому клієнту MailChimp і отриманому CoinDesk, компанія заявила, що вона більше не дозволить використовувати її службу для крипто-кампаній, тому що вони “занадто часто пов’язані з шахрайством, фішингом і потенційно вводять в оману бізнес-практиками.”

Зміна політики вступить в силу 30 квітня, згідно з листом.

«Ми прийняли це рішення оновлення нашої політики використання, щоб захистити мільйони компаній, які використовують MailChimp для їх маркетингу», – сказано в електронному листі. Компанія також зазначила, що «ми визнаємо, що технологія blockchain знаходиться в зародковому стані і має величезний потенціал».

Заборона відбивається в угоді використання, яка була оновлена в четвер і заявляє:

«… ми не можемо дозволяти компаніям, які беруть участь в будь-яких аспектах з продажу, транзакцій, обміну, зберігання, маркетингу або виробництва криптовалют, віртуальних валют і будь-яких цифрових активів, пов’язаних з ICO, використовувати MailChimp для підтримки будь-яких цих заходів».

Примітка редактора: Ця стаття була оновлена.

UPDATE: MailChimp сказав в Twitter, що «інформація, пов’язана з криптовалютами, не обов’язково буде заборонена», якщо відправник не продає, не торгує, не зберігає і не продає криптовалюти.

Експерт у сфері та прихильник біткоіни Андреас Антонопулос прокоментував в Twitter-е:

“Уже другий випадок, в якому я чув про те, що @mailchimp закриває облікові записи, пов’язані з криптовалютами. Вони не рекламують ICO або обмін. Просто новини, книги, анонси подій. Https://t.co/R424TfN50W”

– Андреас Антонопулос (@aantonop) 29 березня 2018 року

Еван Ван Несс додав в Twitter, що Mailchimp закриває його аккаунт, «тому що вони ненавидять Blockchains»:

“Отже, @MailChimp закриває Тиждень Ethereum за чотири тижні, тому що вони ненавидять блокчейн.

Централізована примхлива сила – саме те, чому нам потрібен блокчейн”

– Еван Ван Несс (@evan_van_ness) 29 березня 2018 року

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *