Sunday , 24 June 2018

Кабмін схвалив впровадження технології Blockchain в роботу Держреєстру прав на нерухоме майно

Згідно з повідомленням «Інтерфакс-Україна», на засіданні уряду в середу, Кабінет міністрів України схвалив впровадження технології блокчейн в роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

Як наголошується в підсумковому документі, підписаному прем’єр-міністром Гройсманом, з метою поліпшення інвестиційного клімату для розвитку і підтримки інноваційних технологій, безпеки даних Держреєстру прав на нерухоме майно та системи електронних торгів арештованим майном, уряд погодився на пропозицію Міністерства юстиції України та Державного агентства електронного управління на впровадження технології Blockchain.

Ухвалення документа також стало одним з кроків на шляху реалізації положень Меморандуму, підписаного в квітні Державним агентством з питань електронного урядування з американською технологічною компанією Bitfury Group. В рамках угоди американська компанія надасть широкий спектр рішень на базі блокчейна для повномасштабної системи електронного управління України.

Про свою готовність почати впровадження технології блокчейн Міністерство юстиції України заявило в кінці квітня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *