Monday , 21 January 2019

Канада не в змозі задовольнити потреби в електроенергії Bitcoin майнерів

За даними Reuters, Hydro Quebec – найбільша в Канаді державна компанія, що відповідає за виробництво, транспортування і збут електроенергії в Квебеку, переглядає свою комерційну енергетичну стратегію внаслідок глобального попиту з боку криптовалютних майнерів, які поспішають у провінцію, щоб отримати вигоду з політичної стабільності та низьких цін на енергоносії. Hydro Quebec не зможе довгостроково забезпечувати задоволення всіх потреб, сказав представник компанії, після того, як кількість потенційних майнінг проектів більш ніж подвоїлася за тиждень до 70.

Багато майнерів, в тому числі такі гіганти, як китайська компанія Bitmain, дали зрозуміти, що вони хочуть налагодити нові майнінг операції за кордоном в країнах з низькими енерговитратами і надлишком енергії. Переслідування криптовалютних обмінів в Китаї, а також можливість впровадження енергетичних правил, що застосовуються до майнерів, спонукали їх розглянути нові локації для роботи.

Bitmain сказав Reuters, що він працює в Канаді з 2016 року, хоча місце розташування їх канадської локації не було оприлюднено.

Bitcoin майнінг споживає велику кількість енергії, тому що він використовує комп’ютери для вирішення складних математичних алгоритмів для перевірки транзакцій в криптовалюті, які записуються в блокчейн або в цифровий реєстр.

Перший майнер, який вирішив проблему винагороджується біткоін, а транзакція додається в блокчейн.

Канадських надлишків енергії недостатньо

За іронією, Hydro Quebec, можливо, доведеться відмовитися від своєї комерційної стратегії в галузі енергетики, оскільки прогнози показують, що вони не зможуть задовольнити зростаючий попит на галузі, які прагнуть скористатися надлишком енергії в провінції. Компанія переглядає свої плани після того, як 70 операторів криптовалютної торгівлі звернулися з проханням про запуск магазинів в провінції протягом тижня.

Hydro Quebec стверджує, що має надлишок в 100 терават годин протягом 10 років. В якості довідкової інформації, показник споживання енергії Bitcoin Digiconomist оцінює комбінацію річного споживання електроенергії Bitcoin і Bitcoin Cash приблизно на 31 терават-годин.

Недостатня потужність

Представник прес-служби постачальника, Marc-Antoine Pouliot, сказав Reuters, що величезна кількість компаній, які хочуть почати роботу по криптовалютному видобутку в провінції, не є стійкою, навіть з профіцитом, створеним Hydro Quebec.

«Кожен день ми отримуємо десятки заявок. Цей контекст спонукає нас чітко визначати нашу стратегію. Ми не зможемо забезпечити всі проекти, заявки від яких отримуємо. Все розвивається дуже швидко, тому ми повинні бути обачними».

Hydro Quebec також активно залучає центри обробки даних в провінцію з 2016 року, посилаючись на потенціал створення робочих місць цими центрами.

У більш ранньому інтерв’ю Reuters директор з розвитку бізнесу HQ Девід Вінсент сказав, що потенційні майнінг оператори розглядають місця з енергетичними потребами – від центрів обробки даних до енергоємних, таких як плавильні установки.

Ще однією перешкодою на шляху створення криптовалютних операцій є відсутність готових до окупації будівель.

Брак місць у Квебеку з необхідною електричною потужністю спонукала кількох підприємців розбити свої проекти на більш дрібні інвестиції, сказав Laurent Feral-Pierssens, виконавчий директор KPMG Canada.

«Це верхівка айсберга, так як тільки частина ініціатив дійшла до Hydro Quebec», – сказав Feral-Pierssens, який працює з криптовалютними майнерами, охочими відкрити операції в провінції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *