Sunday , 26 May 2019

Капіталізація біткоїну досягла 8-місячного максимуму, коли ціна перевищила 6 тисяч доларів

У останній раз ціну вище $ 6500 ми бачили в листопаді минулого року, тепер повернення на цей рівень бачиться імовірним.

Однак такому руху може передувати відкат до 10-денний ковзної середньої на рівні 5633 дол. США, якщо зона безпосереднього опору в розмірі 6 055-6 100 дол. США залишиться недоторканою протягом наступних 24 годин.

Згідно з графіками, недавнє ралі біткоїну (BTC) виглядає стійким, а зростаючий рівень домінування криптовалюти говорить про те, що інвестори налаштовані оптимістично.

За даними Bitstamp, ціна одного біткоїну підскочила до 6 099 доларів США сьогодні, найвищого рівня з 14 листопада.

Тим часом, показник домінування BTC, який відстежує його частку в загальній капіталізації ринку криптовалют, також підскочив до 57,14 відсотків, що є найвищим показником за вісім місяців, згідно CoinMarketCap.

Підвищення рівня домінування, по суті, означає, що попит на біткоїн більше, ніж попит на альтернативні криптовалюти (альткойни), і передбачає, що інвестори купують біткоїн на тривалий період, а не просто для фінансування покупок альткойнов (які часто не можна купити за допомогою фіата).

Порівняння ціни (2019)

Зростання ціни біткоїну на 50% з мінімуму 1 квітня близько 4 000 доларів США супроводжується підвищенням рівня домінування з 50% до нинішніх 57,14%.

По суті, це означає, що альтернативні криптовалюти частково відокремлені від BTC, оскільки інвестори купують біткоїни, щоб холдити його.

Це видно з того факту, що BTC-деноміновані обмінні курси основних альткоінів, таких як XRP, Кардано (ADA), TRX, DASH, NEO, Zcash (ZEC) та інших, досягли мінімумів 2019 роки за цей тиждень.

Якби рівень домінування залишався на колишньому рівні, недавнє ралі могло б кваліфікуватися як спекулятивний міхур.

Таке підвищення цін часто є короткочасним, як видно на графіку нижче.

Порівняння ціни біткоїну / рівня домінування (квітень – травень 2018 г.)

В результаті недавнє зростання рівня домінування можна вважати підтвердженням нового бичачого ринку. Ряд технічних досліджень також підтвердив аналогічні настрої за останні кілька тижнів.

Таким чином, BTC може продовжити ралі до рівня 6 544 дол. (максимум 7 листопада), хоча не можна виключати тимчасового відкату, якщо негайна смуга опору в 6 055-1 100 дол. Виявиться міцним горішком на наступний день або два.

Денний графік

На наведеному вище графіку показано, що BTC закрився вище мінімуму червня 2018 року в 5780 доларів в середу, анулювавши ведмежу свічку, створену в попередній день, і встановивши ще один бичачий максимум вище 6000 доларів.

Однак на момент написання статті криптовалюта бореться за те, щоб подолати смугу опору в 6 055-6 100 дол. США. Криптовалюта зафіксувала кілька денних мінімумів в цьому діапазоні в вересні і жовтні 2018 року. Прорив вище ще більше зміцнить бичачі настрої.

Повторний провал в цій зоні опору підтвердив би свідчення перекупленности за індексом відносної сили і дозволив би пройти відкоту до висхідної 10-денний ковзної середньої (MA), яка в даний час складає 5633 долара.

Бичачий тренд ще більше ослабне, якщо ціни підуть нижче 30-денний ковзної середньої, в даний час на рівні $ 5 365.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *