Thursday , 21 February 2019

Кардано знайшов застосування blockchain в Ефіопії: вирощування кави

Блокчейн-прект Чарльза Хоскінсона готовий працювати з батьківщиною кави. Хоскінсон, який був співзасновником Ethereum і очолив проект смарт-контрактів на блокчейні Кардано, підписав Меморандум про взаєморозуміння (MOU) з Міністерством науки і технологій Ефіопії для розвитку агротехнологій на блокчейні.

Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, учасники вивчатимуть способи, якими блокчейн може використовуватися для відстеження кави по ланцюжку поставок або для реєстрації землі, для зменшення шахрайства. Партнерство має довгострокове значення, оскільки освіта є основою угоди. Хоскінсон планує не тільки поділитися своїми ідеями, а й навчити розробників, як використовувати технологію Blockchain Cardano самостійно.

Хоскінсон використовував Twitter для документування своєї поїздки в Ефіопію –

Вплив Cardano Tech

Бачення Кардано світу поширюється на набагато більше, ніж Ефіопія, але Ефіопія – це те, де все починається. Джон О’Коннор, директор відділу африканських операцій в IOHK, який приєднався до Фонду Кардано, докладно розповів в блозі, як освіта буде мати першорядне значення для місії компанії в Африці, заявивши:

«У цьому році ми запропонуємо наш перший курс в Африці, можливо, в Ефіопії, і очікуємо, що перша когорта ефіопських розробників буде вносити вклад в код Кардано до кінця року».

Тим часом Хоскінсон в Лондонській школі економіки на початку цього року розповів про цілі Кардано для світу. Він розповів про проблеми, пов’язані з земельним кадастром, де землевласників вигнали з власного майна через відсутність належного обліку. Такі країни, як Руанда, Кенія і Гана, в даний час досягають успіху в області земельної реєстрації на блокчейні, що є ключовим напрямком діяльності Cardano і IOHK.

Хоскінсон пояснив, що одна з причин, по якій він увійшов в простір криптовалют, було

«Вивчити, які можливості необхідні йому, щоб дати цей інструмент людям по всьому світу, щоб вони могли вирішувати свої власні проблеми».

Перед тим, як відправитися в Африку, Хоскінсон був в Тель-Авіві, згідно його стрічці Twitter, де розробники з компанії-партнера Cardano IOHK представили криптографів на EuroCrypto 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *