Sunday , 26 May 2019

Китайське Державне Телебачення: Продажи Токенів все ще Ведуться Попри Заборону

Центральне телебачення Китаю (CCTV), про-урядова організація, висвітлило питання ICO, які, за словами телеканалу, все ще «лютують», незважаючи на заборону у 2017 році.

Під час програми «Фінансові новини», яка транслювалася в понеділок увечері, державний медіа-представник сказав, що заборона ICO, опублікована Народним банком Китаю у вересні минулого року, не втримала місцевих інвесторів.

У матеріалі CCTV піднялися на розгляд “повітряні монети” – проекти токенов, які підтримуються юридично незареєстрованими суб’єктами бізнесу. Також вказується, що кількість “повітряних” токенів збільшилася в 30 разів з моменту хайпа ICO.

«Не дивлячись на те, що багато суб’єктів бізнесу переміщали свої проекти за кордон після заборони ICO, багато хто з цих «повітряних монет» здійснювали збір коштів в Китаї без міграції юр. особи, оскільки вони вільно організовані як тимчасова команда, навіть як формальна господарська організація», говорилося у програмі.

У заяві говориться, що типова методика, яка використовується такими проектами, полягає в тому, щоб просувати свої проекти в асоціації з відомими крипто-інвесторами, такими як Лі Сяолай, раннім біткоіни-інвестором і євангелістом в Китаї.

«У 99,99 відсотках випадків, я асоціююсь з цими проектами, навіть не знаючи про це. Завжди є цей страх упустити вигоду серед інвесторів. І коли вони не можуть самі вирішити, вони схильні посилатися на кого б то не було впливового, хто пов’язаний з проектом», – сказав Лі в програмі.

У доповіді відзначаються останні зусилля китайських державних ЗМІ, спрямовані на те, щоб розповісти громадськості про те, що вони вважають хаосом ринку криптовалют. Все це відбувається в той же час, коли правоохоронні органи в Китаї збільшують зусилля по боротьбі зі схемами, що використовують продаж токенів для залучення капіталу від громадськості.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *