Friday , 22 March 2019

Китайське Державне Телебачення: Продажи Токенів все ще Ведуться Попри Заборону

Центральне телебачення Китаю (CCTV), про-урядова організація, висвітлило питання ICO, які, за словами телеканалу, все ще «лютують», незважаючи на заборону у 2017 році.

Під час програми «Фінансові новини», яка транслювалася в понеділок увечері, державний медіа-представник сказав, що заборона ICO, опублікована Народним банком Китаю у вересні минулого року, не втримала місцевих інвесторів.

У матеріалі CCTV піднялися на розгляд “повітряні монети” – проекти токенов, які підтримуються юридично незареєстрованими суб’єктами бізнесу. Також вказується, що кількість “повітряних” токенів збільшилася в 30 разів з моменту хайпа ICO.

«Не дивлячись на те, що багато суб’єктів бізнесу переміщали свої проекти за кордон після заборони ICO, багато хто з цих «повітряних монет» здійснювали збір коштів в Китаї без міграції юр. особи, оскільки вони вільно організовані як тимчасова команда, навіть як формальна господарська організація», говорилося у програмі.

У заяві говориться, що типова методика, яка використовується такими проектами, полягає в тому, щоб просувати свої проекти в асоціації з відомими крипто-інвесторами, такими як Лі Сяолай, раннім біткоіни-інвестором і євангелістом в Китаї.

«У 99,99 відсотках випадків, я асоціююсь з цими проектами, навіть не знаючи про це. Завжди є цей страх упустити вигоду серед інвесторів. І коли вони не можуть самі вирішити, вони схильні посилатися на кого б то не було впливового, хто пов’язаний з проектом», – сказав Лі в програмі.

У доповіді відзначаються останні зусилля китайських державних ЗМІ, спрямовані на те, щоб розповісти громадськості про те, що вони вважають хаосом ринку криптовалют. Все це відбувається в той же час, коли правоохоронні органи в Китаї збільшують зусилля по боротьбі зі схемами, що використовують продаж токенів для залучення капіталу від громадськості.

Check Also

Facebook шукає комерційного консультанта для нових продуктів на блокчейні

Робота над блокчейном в Facebook триває, так як соціальна мережа сподівається найняти ведучого комерційного консультанта …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *