Wednesday , 20 June 2018

Китайський Королівський монетний двір планує створити цифровий токен Юань

Китай може стати першою країною, яка перетворить свої статичні гроші в динамічний цифровий код, оскільки вони експериментують з Ethereum для створення токена Юань, відповідно до Ендрю Кіза з ConsenceSys.

За словами Кіза, Королівський китайський монетний двір «концентрується на вивченні і дослідженнях цифрових грошей, широко беручи участь в інноваціях і практиці в таких областях, як цифрова валюта, мобільні фінанси, будівництво інтелектуальних міст і інтернет-фінансування; він також активно просуває застосування технології blockchain в області фінансів і суміжних областях ».

Спочатку було оприлюднено інформацію про те, що «Королівський китайський монетний двір експериментує зі стандартом токенів ERC 20 і смарт-контрактами Ethereum для переводу в цифрову форму юань». У публічній заяві була коротко викладена інформація про розробки на основі Ethereum в Китаї, як це підкреслюється в ряді зустрічей по всій країні.

Серед них – і те, що Ant Financial, компанія-гігант технологій і платежів, також експериментує з Ethereum. Разом з WeChat Pay вони обробляють переважну більшість всіх платежів в Китаї, де цифрові транзакції стали поширюватися повсюдно з QR-кодами.

З огляду на це перетворення, центральний банк хоче йти в ногу з часом, приступивши до дослідження ще в 2014 році, потенційно випустивши власну цифрову валюту, як в якості засобу для використання нових можливостей інтернет-технологій, так і в якості потенційного засобу відсічі популярності біткоіну в країні.

Токен надасть велику гнучкість, оскільки його пропозиція може бути збільшена або зменшена на розсуд монетного двору, він може зв’язати його з ціновими даними і суперкомплексними алгоритмами, які збільшують або зменшують пропозицію на основі релевантної інформації.

Будь-яке розгортання може зайняти значний час, але найперша країна, яка може це зробити, може отримати конкурентну перевагу, можливо, подібну до переваги, отриманої після прокладки залізничних колій, підвищення ефективності вантажного транспорту, або, в цьому випадку, грошового транспорту.

Проект ще не готовий. У розробці знаходиться «дорожня карта», але після цього, можливо, він буде мати національні масштаби, а це значить, що країни можуть почати гонку, щоб бути першими в цій сфері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *