Wednesday , 20 June 2018

Китайські біткоін обміни відчувають тиск з боку регуляторів

Чутки про те, що Китай заборонить біткоін торгівлю тривають, а китайські біткоін біржі вибирають для себе різні шляхи виходу з ситуації.

BitKan призупиняє позабіржову торгівлю

У вівторок BitKan заявила, що 14 вересня припинить свої торгові послуги, починаючи з 12:00, це відбувається на тлі чуток про те, що позабіржові ринки можуть бути виключені з можливої ​​заборони. За словами фірми, припинення вплине як на користувачів, що працюють як в Інтернеті, так і на мобільних пристроях, проте виведення коштів і депозити залишатимуться активними.

Ця інформація досить несподівана, так як фокус був зосереджений на непідтверджених повідомленнях про те, що Народний банк Китаю (PBoC) готується заборонити діяльність біткоін-бірж. Здавалося б, обміни повинні відповідати рішенням з регулювання ICO, просто виключаючи токени, отримані шляхом краудсейла, оскільки кілька обмінів вже почали це робити.
Більш того, в звітах говорилося, що регулятори не будуть намагатися забороняти позабіржову торгівлю.

Припинення вплине, як на мобільних користувачів, так і на веб-користувачів позабіржової торгівлі біржі BitKan, яку сайт компанії називає найпопулярнішою в країні. Користувачі як і раніше зможуть отримати доступ до додатків функцій гаманця, і компанія не уточнила, коли вона знову активує торгівлю криптовалютами.

ViaBTC ‘Не закривається’

Тим часом, деякі традиційні китайські біткоін-біржі продовжують розширювати свою діяльність. Сьогодні вранці ViaBTC оголосила, що додала сім торгових пар криптовалюта-криптовалюта, оцінених з використанням bitcoin і bitcoin cash.

Це важливо, тому що на минулому тижні генеральний директор ViaBTC Хайпо Янг написав в твіттері, що Китай закриває всі біржі. Коли ця інформація була поширена, Янг пояснив, що ViaBTC «не буде … закрита». Якщо PBoC дійсно зробить крок проти китайських біткоін обмінів, він говорить, що ViaBTC перестане приймати депозити і скасує торгові пари CNY.

У світлі цього твердження додавання торгових пар BTC / BCC може бути способом хеджування з боку ViaBTC проти потенційної заборони на біткоін обміни в Китаї. В якості альтернативи, це може бути ознакою того, що, незважаючи на твіт Янга минулого тижня – обмін не звертає увагу на чутки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *