Wednesday , 19 December 2018

Китайські трейдери продовжують інвестувати в біткоін

Ціна на Bitcoin досягла нового рекордного максимуму на рівні $ 5 920 минулого тижня, наблизившись до позначки $ 6000. Аналітики, включаючи інвестора хедж-фондів мільярдера Майка Новограца, передбачили, що ціна Bitcoin ще більше зросте в середньостроковій перспективі, оскільки все більше число інституційних інвесторів займаються криптовалютами і торгівлею біткоіном.

Під час цього недавнього цінового ралі, місцеві китайські трейдери інвестували в Bitcoin з величезною вигодою, не дивлячись на заборону урядом первинних пропозицій монет (ICO) і криптовалютних обмінів.

Коли ціна Bitcoin стрімко наближалася до позначки в $ 6000 і досягла $ 5800, місцеві інвестори і трейдери в Китаї кинулися вкладати кошти в Bitcoin, незалежно від введення загальнонаціональної заборони на криптовалютні обміни, що вимагає від провідних біткоін обмінів, таких як OKCoin і Huobi, припинення послуг до кінця жовтня.

13 жовтня на китайському криптовалютном ринку, за сприяння OKCoin і Huobi, біткоін торгувався більш ніж на $ 6,013, так як попит на Bitcoin у місцевих інвесторів почав рости. У той час як провідні ринки Bitcoin, такі як Японія, США і Південна Корея, обробляли торги на рівні близько $ 5800, китайські інвестори купували Bitcoin з вигодою в діапазоні від $ 200 до $ 300.

Причини високих ставок

До кінця 2016 року південнокорейський ринок Bitcoin продемонстрував величезну вигоду на відміну від основних ринків, таких як США, через обмежену ліквідність. У той час на південнокорейському криптовалютном ринку домінували Korbit і Coinone, а Bithumb, яка в даний час є найбільшою в світі криптовалютною біржею за обсягом торгів, ще не перетворилася на найбільшу платформу на південнокорейському ринку.

Отже, південнокорейські інвестори торгували Bitcoin за ставкою, яка була на 5-10% вище, ніж середня світова ціна.

У червні генеральний директор південнокорейської фінтех компанії BitHolla, Alireza Beikverdi, пояснив:

«На відміну від Китаю, який займається масовим майнінгом, використовуючи державну субсидію у формі надмірного інвестування в недовикористовувану інфраструктуру і дешеву енергію, про майнінг діяльністьговорити не доводиться. Тому Bitcoin і Ethereum повинні бути імпортовані з-за кордону для підвищення ставок в Кореї ».

Більш того, строгий контроль над капіталом і фінансові правила, введені урядом Південної Кореї, які в значній мірі обмежують відтік капіталу зсередини країни на закордонні ринки, вносять свій вклад в ставки на південнокорейському Bitcoin ринку.

З тих пір південнокорейський криптовалютний ринок значно виріс. Південнокорейський Bitcoin ринок є третім за величиною в світі за обсягом торгів, а його ринок Ethereum є найбільшим ринком на міжнародному ринку з більш ніж 32%.

У зв’язку з закриттям великих Bitcoin бірж, незважаючи на те, що в Китаї були створені найбільші Bitcoin майнінг центри, які виробляють великий запас біткоінів, ліквідність на китайському ринку Bitcoin обмежена. Таким чином, коли ціна Bitcoin і попит на криптовалюти підвищуються, нестійкі ринки, такі як Китай, неминуче відрізняються високими ставками в результаті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *