Wednesday , 20 June 2018

Китай заборонить біткоін біржі

На даний момент існує можливість того, що регулюючі органи в Китаї закриють всі внутрішні біткоін і криптовалютні біржі.

Згідно з повідомленням бізнес-ЗМІ Caixin, джерела, близькі до робочої групи щодо усунення фінансових ризиків в Інтернеті в Китаї, заявили, що це рішення не тільки було досягнуто, але і передано до місцевих органів влади.

Робоча група була вперше запущена Державним департаментом Китаю в 2016 році для вирішення ринкових ризиків в галузі фінансових технологій країни, таких як кредитування p2p. Розташована в Народному банку Китаю, вона також складається з представників банків Китаю і комісій з безпеки.

На даний момент ніяких офіційних заяв від регулюючих органів не було. Однак є підстави вважати, що звіт може бути справжнім.

На початку вересня Народний банк Китаю і сім державних міністерств і комісій почали широкомасштабну боротьбу з початковими пропозиціями монет, що діють в Китаї, які описувалися як «не схвалені незаконні методи відкритого фінансування, підозрювані в незаконному продажі токенів, видачі незаконних цінних паперів і незаконному зборі коштів, фінансовому шахрайстві, схемах піраміди та інших видах злочинної діяльності. »

Наприклад 2 вересня Caixin показав, що одна і та ж центральна робоча група надала внутрішні документи місцевій владі щодо заборони на діяльність зі збору коштів на основі токенів, включаючи ICO, за два дні до офіційного оголошення.

Кілька китайських криптовалютних обмінів змінили ринки, щоб відповідати останнім роз’ясненням Китаю щодо законності ICO. Yunbi, Dahonguo, і Yuanbao виступили із заявами, що стосуються нових правил центрального банку, перейшовши на змінені ринки, які полегшують торгівлю токенами, випущеними за допомогою первинної пропозиції монет.

Такий крок, якщо це так, може ще більше посилити регулювання в Китаї щодо криптовалютної діяльності, оскільки, націлюючись на великі біржі, він може ввести обмеження на те, як біткоін і ether можуть торгуватися щодо традиційної валюти в країні.

«Тобто не буде ніяких так званих платформ в Китаї, які пропонують послуги обміну між токенами, криптовалютами і фіатними валютами», – сказало джерело.

Однак, під час друку, місцеві оператори обміну, відмовлялися від подібних заяв.

Наприклад, в Huobi заявили, що обмін працює нормально, і що він не отримав жодного повідомлення від влади з цього питання. Інші обміни, включаючи OKCoin, BTCC і Binance, не відповідали на запити.

«BTCChina Exchange працює нормально і не отримав ніяких нових вказівок від китайських регуляторів», – сказав обмін на reddit.

За даними CoinMarketCap, найбільші китайські криптовалютні біржі входять в число 20 кращих в світі за обсягом торгів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *