Wednesday , 20 June 2018

Китай офіційно заборонив ICO

У спільній заяві, опублікованій сьогодні сімома фінансовими регуляторами, найбільш густонаселена країна світу пояснила, чому вона вважає, що механізм збору коштів, який зароджується, є незаконним відповідно до внутрішнього законодавства. Органи влади, що підтримують заяву, включають Народний банк Китаю, Центральне мережеве управління, Міністерство промисловості та інформаційних технологій, Державну адміністрацію по промисловості і торгівлі, Комісію з регулювання банківської діяльності Китаю.

Народний банк Китаю (PBOC), центральний банк Китаю і фінансовий регулятор, розпорядився припинити всі початкові пропозиції монет (ICO) в Китаї, і відповідно до цього, активні ICO повинні повернути кошти інвесторам.

В офіційному повідомленні Народного банку Китаю говориться, що влада застосовує заборону на фінансування ICO, які «серйозно порушують економічний і фінансовий порядок». У першій половині 2016 року, за оцінками, 2,616 млрд. Юанів (близько $ 400 мільйонів) було інвестовано в ICO, відповідно до китайського виданням Yicai, посилаючись на офіційний звіт.

У заяві йдеться:

«Станом на дату цього оголошення, всі види діяльності з випуску токенов припиняються негайно. Організації та окремі особи, які завершили збір коштів шляхом ICO, повинні вжити заходів для повернення інвестицій вкладникам, розумно захистити інтереси і належним чином впоратися з ризиками ».

Згідно з сьогоднішнєю забороною на залучення коштів через ICO, окремі особи і організації, які вже завершили збір коштів ICO раніше, також повинні повернути всі кошти інвесторів.

Крім того, комітет також підготував список з 60 основних платформ ICO для регулюючих органів і органів влади для перевірки, згідно з китайським випуском новин Caixin.

18 серпня китайська влада вже проводила нараду, на якій обговорювалися питання регулювання ICO, в тому числі і можливість повної їх заборони. Минулого тижня Національна інтернет-асоціація фінансів Китаю випустила попередження ICO, вважаючи платформи ICO загрозою стабільності фінансового сектора Китаю.

Заборона ICO в Китаї відбувається в період зростаючого інтересу до первинних пропозицій монет від регулюючих інститутів у всьому світі. Репресії PBOC включають в себе більш агресивну політику, ніж та, яка виходить від більшості урядів, включаючи Сполучені Штати, Сінгапур і Канаду, які підкреслюють необхідність обмеження поширення неліцензованих цінних паперів щляхом продажу токенів.

Реакція ринку

Отримані новини помітно вплинули на вартість криптовалютних активів, випущених через ICO. За даними CoinMarketCap, загальний обсяг продажів $ 10 млрд. на цьому тижні знизився на 25% до рівня нижче $ 7,5 млрд.

Найбільший вплив ситуація мала на найбільші токени ICO, наприклад, як OmiseGo і Qtum, які знизилися від загальної ринкової вартості вище $ 1 мільярда на цьому тижні до $ 781 мільйона і $ 638 мільйонів сьогодні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *