Sunday , 26 May 2019

Код для переходу до Ethereum PoS знаходиться на фінальній стадії розробки

Код для першого етапу переходу блокчейна Ethereum (ETH) до алгоритму proof-of-stake (PoS) може бути завершений до 30 червня, як було заявлено на зустрічі розробників ядра Ethereum 2 травня.

Розробник Ethereum Джастін Дрейк заявив, що команда планує підготувати специфікації коду для нульової фази до кінця червня. За його словами, розробники мають ще багато чого зробити, але вже досягнуті результати не можуть не радувати.

Phase zero – це назва першої стадії фазового переходу мережі Ethereum від Proof-of-Work (PoW) до алгоритму консенсусу PoS.

Також відомий як Beacon Chain, фазовий нульовий зсув є частиною основного мережевого переходу на Ethereum 2.0, і він налаштований на запуск нової системи перевірки блоків, в якій ключова роль в пропозиціях блоків належить валідаторам, а не майнерам.

Phase zero була вперше випущена в своєму першому пре-релізі в січні 2019 року.

Тим часом, sharding, друга важлива частина поновлення мережі Ethereum, являє собою важливу функцію масштабованості, яка розділяє обробку транзакцій між невеликими групами вузлів для підвищення пропускної здатності блокчейна. Бутерін також додав, що з шардінгом він очікує «приріст масштабованості в 1000 разів». Однак імплементація цього рішення можлива лише в ході другого етапу реалізації Ethereum 2.0.

Нещодавно розробник ядра Ethereum Хадсон Джеймсон (Hudson Jameson) оголосив про фінансування стороннього аудиту алгоритму ProgPoW, стійкого до ASIC.

На попередній зустрічі розробники розглядали можливість впровадження більш частих і невеликих хардфорків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *