Monday , 18 February 2019

Колишній CEO Visa UK переходить в криптовалютний платіжний стартап

Минулого тижня, 19 травня, колишній генеральний директор Visa UK Марк О’Брайен заявив під час інтерв’ю для Business Insider, що він призначений генеральним директором криптовалютного стартапу під назвою Crypterium.

Під час інтерв’ю О’Брайен, який протягом шести років з 2008 по 2014 рік був генеральним директором VISA UK, сказав, що його команда намагається збільшити використання криптовалют, таких як біткоін і ether, як валюти і законних способів оплати, дозволяючи користувачам щодня розплачуватися криптовалютою для оплати продуктів і послуг.

Він сказав:

«Ідея полягає в тому, що на сьогоднішній день криптовалюту досить складно використовувати в якості повсякденного методу оплати. Якби ви вирушили на обмін з вашим біткоін або ефіром, ймовірно, вам знадобилося б від 3 до 7 днів, щоб гроші були виплачені на звичайному банківському рахунку. Мета Crypterium максимально спростити весь процес і дати можливість споживачеві фактично використовувати свою криптовалюту для здійснення щоденних платежів ».

Короткострокова стратегія стартапа полягає в тому, щоб використовуючи досвід О’Брайена в традиційній фінансовій галузі і його зв’язки в секторі обслуговування кредитних карт для забезпечення стратегічного партнерства з Visa або Mastercard, випускати дебетові карти з підтримкою криптовалют.

У той час, як багато проектів і компанії, такі як Xapo, TenX і Coins.ph, використовували банки-партнери Visa для запуску дебетових карт з криптовалютами, компанії були змушені закрити свої послуги дебетової картки через припинення їх обслуговування Visa в 2017 році.

У минулому році Visa підкреслила, що їй довелося припинити послуги по дебетових картках для криптовалютних стартапів, оскільки послуги були ініційовані без дозволу Visa через сторонніх постачальників послуг. Існує ймовірність того, що такі проекти, як Crypterium, зможуть випускати офіційні криптовалютні дебетові карти в майбутньому, за умови прямого співробітництва з Visa або Mastercard.

Скептицизм СЕО Starbucks

Голова і головний виконавчий директор Starbucks Говард Шульц цікавиться криптовалютним ринком і прийняттям цифрових валют. Але Шульц заявив, що його цікавить тільки криптовалюта, яка може бути широко прийнята і охоплена роздрібними торговцями і великими торговцями, такими як Starbucks.

«Я особисто вважаю, що з технології blockchain буде існувати одна або кілька законних цифрових валют. І ця легітимність і довіра щодо її споживчого застосування повинні бути узаконені брендом, де у споживача є довіра і впевненість в компанії, яка надає транзакцію », – сказав Шульц.

Окрема криптовалюта, розроблена з системами Know Your Customer (KYC) і Anti-Money Laundering (AML), для звернення до роздрібних торговців, не потрібна, якщо проекти можуть використовувати існуючі криптовалюти з домінуванням на ринку, такі як біткоін і ефір, для обробки щоденних платежів, навіть якщо для цього потрібен сторонній сервіс, наприклад, мережа дебетових карт Visa, щоб почати впровадження криптовалют.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *