Sunday , 26 May 2019

Колорадські законодавці хочуть використовувати блокчейн для управління правами на воду

Законодавці в Колорадо хочуть, щоб штат США вивчив потенціал технології блокчейна в управлінні правами на воду.

Сенатор-республіканець Джек Тейт разом з Джені Джеймс Арндт (демократ) і Марком Кетлін (республіканець) подали в сенат законопроект № 184, в якому говориться, що Інституту водних ресурсів Колорадо слід надати повноваження для вивчення того, як технологія блокчейн може допомогти поліпшити його роботу.

Згідно із законопроектом, інститут, як філія Університету штату Колорадо, повинен вивчити різні варіанти використання технології блокчейн, включаючи управління базою даних про права на воду, створення «банків» або ринків води і загальне управління.

Дослідження буде проводитися тільки після того, як інститут отримає достатньо грошей, і йому буде дозволено виконувати і приймати пожертвування від приватних або державних установ для цієї мети. За словами депутатів, результати повинні бути повідомлені загальним зборам.

Завдання Колорадського університету водних ресурсів полягає в тому, щоб «з’єднати весь досвід Колорадо в галузі вищої освіти до потреб менеджерів і користувачів води в Колорадо в області досліджень і освіти».

Колорадо має «складну нормативну схему для розподілу прав на воду і використання води в штаті», згідно з веб-сайту Open Energy Information (OpenEI), який був створений Міністерством енергетики США.

Слідуючи за подібним сценарієм використання технологій, IBM минулого місяця співпрацювала з двома організаціями – Freshwater Trust і SweetSense – для відстеження каліфорнійської дельти річки Сакраменто Сан-Хоакін в «реальному часі» та управління використанням підземних вод за допомогою блокчейна і IoT.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *