Thursday , 20 September 2018

Компанії включають Blockchain в свої додатки

Цей рік був дуже багатий на ICO, в сукупності було залучено більш ніж $ 2,3 млрд. Багато з цих стартапів отримали мільйони навіть без робочого прототипу їхнього продукту. Ось чому в очах деяких інвесторів це призвело до припущень, що ринок ICO вже вступив в зону «бульбашок». Належить побачити скільки команд дійсно буде в змозі виконувати обіцянки, зроблені інвесторам, і надати свій продукт.

Недавні оголошення великих корпорацій, таких як JP Morgan і Microsoft, припускають, що підприємства також починають експериментувати з технологією Blockchain. Це створює абсолютно новий океан проблем, пов’язаних з масштабованістю, а також можливості масового прийняття Blockchain.

Основні проблеми

Користувачі основних додатків зазвичай більше стурбовані інтерфейсом, а не технологією, яка змушує його працювати. Дуже ймовірно, що середня людина ніколи не дізнається більше про Blockchain, ніж сьогодні користувачі Інтернету знають про протокол передачі гіпертексту (HTTP). Це викликає безліч проблем при інтеграції Blockchain в звичайні додатки, оскільки в багатьох випадках його можна використовувати як функцію для виправдання повільного часу завантаження або плати за газ.

Деякі основні програми як і раніше включають Blockchain в своє програмне забезпечення. Ось кілька з них і їх причини для цього.

Kik – messenger

Kik Interactive, творець популярної чат-платформи Kik, недавно завершив краудсейл для свого рідного токена, в результаті якого було залучено 165 000 Ether. Kik створює Kin як токен ERC20, який буде інтегрований в Kik messenger. Його основне використання – служити валютою для транзакцій в додатку і системі винагороди. Маючи більш ніж 15 мільйонів активних користувачів, Kik на сьогоднішній день є найпопулярнішим додатком для інтеграції Blockchain.

Важливо відзначити, що соціальний медіа-король Facebook також одного разу спробував впровадити віртуальну валюту в свою соціальну мережу.

Її основне використання дозволило користувачам здійснювати покупки в додатку на платформі Facebook. Цей проект хвацько провалився і був закритий у 2013 році. Програма отримала багато критики, тому що компанія отримувала 30% всіх доходів від монет.

Джої Краг (Joey Krug), со-директор з інвестицій Pantera Capital, заявив, що токен Kin цінний, тому що він не буде діяти як посередник, який стягує плату. Blockchain дозволяє створити абсолютно нову модель стимулювання, де основна увага приділяється виключно спільноті.

Munchee – огляди продуктів харчування

Munchee, популярний мобільний додаток для огляду продуктів, оголосив про те, що фірма включить Blockchain в свою платформу. Централізовані веб-сайти, такі як Yelp, уразливі для маніпуляції з оглядом і оцінкою фірм з метою збільшення прибутку. Деякі власники малого бізнесу навіть заявили, що Yelp насправді вже робить це, щоб максимізувати прибуток від реклами. Це звинувачення було подано до суду.

Щоб вирішити цю проблему, Munchee будує незмінний Blockchain реєстр для оглядів продуктів харчування. Це технічне розгортання буде складатися з двох інтелектуальних контрактів, по-перше, щоб зберегти контрольний журнал заявок і оглядів, а другий – зберегти токен MUN. Токен MUN – це метод обміну всередині екосистеми Munchee, створений для сприяння релевантної реклами та просування для власників ресторану при побудові якісної тематичної бази, винагороджуючи творців за їх діяльність.

Codemojo – платформа винагород

Codemojo – це глобальна мережа заохочень, яка допомагає підприємству управляти програмами лояльності і створювати структури винагороди. Фірма заявляє, що щороку винагороди від брендів, які становлять близько $ 360 млрд. залишаються невикористаними. Основна причина цього полягає в тому, що споживачі часто мають кілька обмежень, наприклад, обмежений каталог продуктів. Крім того, більшість з цих винагород нічого не представляють для користувачів, оскільки вони тонко розподілені по великому обсягу торгових точок.

Щоб вирішити цю проблему, Codemojo оголосив про запуск мережі винагород на основі Blockchain і токена Alloy. Це дозволить брендам-партнерам встановлювати обмінну вартість для своїх пунктів винагороди в ALLOY для того, щоб споживачі могли отримувати бали від рекламних акцій по всьому світу і зберегти їх всі в одному гаманці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *