Sunday , 26 May 2019

Комісії в мережі біткоїну збільшилися в три рази за минулий місяць

Дослідницька компанія Diar повідомляє, що на комісіях за минулий місяць майнери заробили близько $ 13.7 млн. При цьому в березні цифра не досягла $ 4 млн.

Разом, доходи майнерів за квітень стали більше на 30% і склали разом зі згенерованими монетами $ 291 млн.

Також дослідники відзначили зростання транзакцій в мережі біткоїну на 43%. При цьому 40% з них були здійснені із застосуванням SegWit, в той час як в 2018 році SegWit використовувався лише в 26% випадків.

Втім, такої кількості транзакцій досить для повного наповнення блоків, обсяг яких перевищує 1 Мб. Загальна кількість транзакцій в мережі біткоїну за квітень наблизилося до рекордного рівня грудня 2017 року, коли було зафіксовано 11.2 млн транзакцій. Дослідники очікують, що комісії в мережі біткоіни продовжать рости.

«Diar очікує, що на поточних рівнях використання SegWit комісії виростуть на 300%, в тому випадку, якщо кількість переміщуваних біткоїнів в мережі збільшиться до обсягів кінця 2017», – підкреслили аналітики.

Відзначимо, що всього в блокчейні біткоїну зберігається вже понад 400 млн транзакцій. При цьому, з огляду на використання рішень SegWit і Lightning Network, загальна кількість транзакцій має бути ще більше.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *