Sunday , 26 May 2019

Корейський мобільний оператор LGU + запускає систему платежів на базі Blockchain

LG UPlus, мобільний оператор з Південної Кореї, що належить четвертому за величиною в країні конгломерату LG Corp., запускає крос-платформенний платіжний сервіс на основі блокчейн, повідомила Korea Times 16 вересня.

Минулого четверга, 13 вересня, LG UPlus підписала меморандум про взаєморозуміння з розробки нової послуги поряд з трьома глобальними партнерами: тайванською компанією Far EasTone Telecommunications, японським SoftBank і TBCASoft з США. Завдяки новій послузі користувачі одного оператора зв’язку зможуть без тертя здійснювати транзакції в платіжних мережах іншого.

За даними Korea Times, перше випробування системи LG UPlus крос-платформенного платіжного сервісу на основі блокчейн (CCPS) заплановано на початок 2019 року.

Повідомляється, що CCPS розгорне блокчейн, щоб забезпечити механізм швидкого розрахунку в крос-платформенному сервісі. Це буде означати, що користувачі зможуть уникнути зборів за транзакції з закордонними кредитними картами і будуть ізольовані від наслідків коливань валютних курсів, оскільки вони в кінцевому рахунку оплачуються через їх оператора в їх національній валюті.

Наприклад, служба дозволить корейським користувачам LG UPlus купувати роздрібні товари при використанні своїх мобільних телефонів на Тайвані і в Японії, в той час як користувачі Far EasTone з Тайваню будуть користуватися тією ж зручністю в Кореї і Японії.

Лінг Ву, засновник і головний виконавчий директор TBCASoft, сказав Korea Times, що платіжна система з перехресними платежами є першою в запланованій серії блокчейн рішень на основі телекомунікацій, зазначивши, що наступні системи будуть призначені для «ідентифікації і аутентифікації».

Far EasTone, SoftBank і TBCASoft входять в число перших членів-засновників Carrier Blockchain Study Group (CBSG) – глобального блокчейн консорціуму операторів зв’язку, який запущено в кінці 2017 року. CSBG недавно представила створення нової робочої групи, яка буде зосереджена на глобальних послугах грошових переказів, а також додасть до своїх лав ще шість великих світових телекомунікаційних компаній.

Минулого тижня Softbank представив новий proof-of-concept (PoC) в партнерстві з Synchronoss Technologies і TBCASoft, з метою використання CCPS для того, щоб користувачі могли здійснювати однорангові грошові перекази в глобальному масштабі за допомогою використання застарілих служб обміну повідомленнями, таких як SMS і електронна пошта.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *