Monday , 17 June 2019

Корейські банки будуть використовувати Blockchain для ідентифікації клієнтів з липня

Національна банківська група, що представляє комерційні банки Південної Кореї, в липні запустить ідентіфікацію клієнтів з використанням технології blockchain.

Корейська федерація банків (KFB) офіційно запустить «BankSign» – платформу перевірки ідентифікації на основі блокчейна, яка дозволить місцевим роздрібним банкам удосконалювати систему верифікації з оцифруванням як в онлайн-так і в мобільному банкінгу, повідомляє Korea JoongAng Daily.

До цього року корейські банки були змушені використовувати 20-річну систему державної банківської безпеки, яка передбачувано неефективна і застаріла. Проте, уряд змінив свою політику «Закону про цифровий підпис», в якій національним установам було доручено використовувати систему державної сертифікації.

Блокчейн платформа, зокрема, побудована на платформі Nexledger, приватній платформі хмарних обчислень для підприємств, розробленій Samsung SDS – дочірньою компанією найбільшого конгломерату Південної Кореї Samsung.

Samsung SDS був запущений в квітні 2017 року разом з запуском Nexsign – біометричного рішення для перевірки автентичності, розробленого також Samsung, яке дозволяє клієнтам отримувати доступ до безлічі сервісів, використовуючи єдину ідентифікацію. У той же час, Samsung вже протестував блокчейн Nexledger з компанією Samsung Card, компанією кредитних карт конгломерату, ще в жовтні 2016 року.

Бета-тестування BankSign почалося в квітні після того, як південнокорейський уряд скасував вимогу для банків використовувати традиційну систему ідентифікації. Дослідження альтернативної системи аутентифікації почалося в листопаді 2017 року, після створення в рамках KFB банківського блокчейн-консорціуму.

Як говориться в повідомленні Федерації, офіційний запуск системи BankSign відбудеться в липні після етапу тестування. Також в KFB вважають, що BankSign знайде застосування в державних та інших громадських організаціях слідом за банківською галуззю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *