Sunday , 22 July 2018

Користувачі Abra зможуть купувати біткоіни за допомогою карти American Express

Починаючи з сьогоднішнього дня, обрана група користувачів Abra і нових клієнтів буде мати можливість купити біткоіни за допомогою своєї картки American Express.

Багатомісячний інтеграційний процес між двома компаніями супроводжувався тим, що Abra розкрила свої бізнес-процеси своєму партнеру і інвестору, і це призвело до ще більш тісних відносин між фірмами.

Засновник і головний виконавчий директор Abra Білл Баргідт вважає, що кінцевим результатом цих зусиль може стати прискорення впровадження біткоіна в усьому світі.

Це означає, що користувачі, для яких опція покупки з American Express стала активною сьогодні, тепер можуть купити біткоіни вартістю до $ 200 в день і до $ 1000 в місяць за 4% плату.

Так як Abra розроблений з метою покривати власні витрати, Баргідт сказав, що стартап не сподівається отримати будь-який дохід від зборів, але швидше заробить свою частку від управління обмінними курсами між доларами США і біткоіном.

Протягом тижнів, що передували сьогоднішньому запуску, співробітники Abra і American Express, а також інвестори Abra тестували інтеграцію, згідно Баргідту. Проте, не дивлячись на тести, інші клієнти Abra не отримають дозволу на проведення покупок з American Express до тих пір, поки перші користувачі не зможуть повністю завершити покупки.

До відповідних карток відносяться: споживчі карти American Express, фірмові карти American Express, випущені третіми особами, а також картки з передоплатою American Express, Bluebird і American Express Serve, які можна придбати в Walmart, CVS, Walgreens і інших.

«Будь-хто, хто робить покупки в Walmart, може зайти в магазин Walmart в будь-якій точці країни, купити карту Bluebird при виписці, покласти всі гроші, які потрібні на цю картку, зареєструвати її, і як тільки карта буде доставлена, користувач зможе одразу ж завантажити ці кошти в свій додаток Abra », – сказав Баргідт.

Щоб убезпечити місячний проект, Баргідт сказав, що дві компанії інвестували «значні» ресурси, інтегровані на технічному рівні для забезпечення задовільної безпеки по обидва боки угоди.

Після залучення венчурного капіталу в розмірі 14 млн доларів від American Express Ventures і інших, Abra тепер дозволяє своїм клієнтам зберігати кошти як в біткоінах, так і у валюті з підтримкою з боку банків, включаючи Bank of America, Capital One і Chase, а також кредитних спілок від Charles Schwab, Fidelity, і Wells Fargo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *