Sunday , 22 July 2018

«Кошти будуть повернуті всім!» – стверджує BTC-e

Минулого тижня поліція в Греції заарештувала Олександра Винника, якого звинуватили у відмиванні приблизно $ 4 мільярдів через BTC-e, включаючи кошти, пов’язані з нині неіснуючою японською біткоін біржею Mt Gox. Прокурори США пізніше оприлюднили безліч позовів висунутих проти BTC-e і Винника, а штраф в розмірі $ 110 мільйонів був виписаний Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN).
Нове повідомлення на форумі, опубліковане BTC-e, спростовує роль Винника в обміні і обіцяє повернути кошти користувачів.

Винник часто розглядався як «оператор BTC-e» і навіть був описаний, як такий в звинуваченнях міністерства юстиції (DOJ) проти нього. Російський громадянин звинувачується у відмиванні коштів через BTC-e, який, згідно з повідомленнями, включав понад 300 000 біткоінів, викрадених у Mt Gox.

В результаті того, що домен BTC-e пішов в оффлайн, його домен був вилучений, і його ймовірний адміністратор був заарештований. Таким чином, користувачі почали думати, що їхні кошти також були захоплені владою, і у відповідь була створена петиція на change.org, для того, щоб невинні користувачі BTC-e змогли повернути свої гроші.

До сих пір реакція BTC-e на всю ситуацію полягала в твітах про поточний статус їх веб-сайту, перш ніж він був захоплений. Тепер біржа опублікувала оновлення російською мовою на форумі Bitcointalk, яке також було опубліковано на офіційній облікового запису, даючи користувачам деякі відомості про те, що сталося до сих пір.

За даними BTC-e 25 липня інформаційний центр обміну зазнав рейдерської атаки з боку Федерального бюро розслідувань (ФБР). У той час ФБР «захопило все обладнання і сервери, які містять бази даних і гаманці нашого сервісу».

Обмін заявляє, що він до сих пір чекав відповіді від свого хостинг-провайдера, і, згідно з його повідомленням, його служба тепер знаходиться під контролем ФБР. Пост додає, що в найближчі два тижні прийдуть поновлення варіантів обміну, щоб повернутися до життя, а також інформація про те, як відновити кошти клієнтів, якщо вони не можуть цього зробити. Він говорить:

«У нинішній ситуації, якщо послуга не почнеться до кінця серпня, то з 1 вересня ми почнемо процес повернення. Протягом наступних 1-2 тижнів ми будемо оцінювати і публікувати інформацію про те, скільки грошей потрапило в руки ФБР і яка сума коштів доступна для повернення ».

Повідомлення закінчується тим, що BTC-e завжди функціонує на довірі і, що «кошти будуть повернуті всім». В кінці додається замітка про арешт Олександра Винника із заявою, що росіянин «ніколи не був главою» BTC -e, і навіть не був задіяний на біржі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *