Sunday , 22 July 2018

Краудсейл Tezos залучив $ 232 млн

Blockchain проект Tezos завершив свою первинну пропозицію монет або ICO, в результаті чого залучив біткоінів і ether на вражаючу рекордну суму в $ 232 мільйони, перевищивши попередній рекорд EOS.

ICO, який привернув високопоставлених інвесторів, включаючи мільярдера венчурного капіталіста Тіма Дрейпера, почався 1 липня і тривав до тих пір, поки мережа біткоін не обробила 2000 транзакційних блоків, зібравши в цілому 65 630 BTC і 361,122 ETH.

Tezos є одним з декількох проектів, спрямованих на поліпшення моделі blockchain для спрощення смарт-контрактів. Tezos позиціонується як мережевий протокол безпечних і готових до перевірки часом систем смарт-контрактів. За словами засновників проекту, платформа фокусується на таких фундаментальних аспектах, як прозорість, безпека і управління за допомогою консенсусу. Зокрема, він розроблений як «само змінюваний крипто-реєстр», в якому зацікавлені сторони мають останнє слово в тому, які оновлення протоколу розгортаються в мережі. Теоретично це створить екосистему, в якій розвиток буде більш децентралізованим, ніж проекти першого покоління blockchain, де велика частина влади централізована в руках основних розробників та майнерів.

Як повідомляє сайт Tezos:

«Коли розробник пропонує оновлення протоколу, вони можуть приєднати рахунок-фактуру, що підлягає виплаті на їхню адресу після затвердження і включення їх поновлення. Такий підхід забезпечує сильний стимул для участі в основній діяльності Tezos і подальшій децентралізації обслуговування мережі».

Одна з цілей системи Tezos полягає в тому, щоб запобігти розгалуження блокчейна, подібного до того, що відбулося між Ethereum і Ethereum Classic після фіаско DAO. Але не всі вважають, що це найкращий підхід. 10 липня співзасновник Ethereum Віталік Бутерін висловив свою незгоду з моделлю управління Tezos.

Як він заявив в Twitter:

«У Tezos є офіційна мета усунути необхідність поза протокольного управління; я особисто не згоден з цим. »

З метою прояснення ситуації в Tezos прокоментували, що, хоча вони сподіваються усунути необхідність в хардфорках, вони не позбудуться можливості цього важливого механізму відмовостійкості.

Нормативне середовище ICO

ICO стають все більш популярними, на сьогоднішній день вони зібрали понад $ 1 мільярд у вигляді фінансування. У міру зростання інвестицій ICO вони, ймовірно, привернуть підвищену увагу з боку федеральних регулюючих органів. Деякі краудсейли намагалися уникнути зіткнення з нормативним середовищем, імовірно відмовляючись продавати інвесторам в певних місцях, в тому числі в Сполучених Штатах. Наприклад, в угоді про покупку EOS йдеться, що мешканці США не змогли внести свій вклад в краудсейл, навіть незважаючи на те, що EOS в основному рекламується на Таймс-сквер у Нью-Йорку.

Прихильники регулювання, такі як Народний банк Китаю (PBoC), вважають регулювання необхідним для запобігання використання шахраями моделі ICO в якості способу обдурити неінформованих інвесторів. Опоненти, однак, побоюються, що регулюючі органи задавлять інновації жорсткими юридичними вимогами. У будь-якому випадку успіх ICO Tezos, EOS і Bancor, мабуть, неминуче призведе до того, що регулювання скоро з’явиться – на краще чи на гірше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *