Monday , 22 April 2019

Крим розглядає створення блокчейн центру для анонімних іноземних інвестицій

Кримська влада розглядає питання про створення блокчейн-кластера, який буде підтримувати інвестиційні платформи, що дозволяють іноземним інвесторам працювати в санкціонованих країнах анонімно, повідомило 16 листопада найбільше державне російське інформаційне агентство TASS.

Раніше на цьому тижні Постійний представник Республіки Крим при Президентові Російської Федерації Георгій Мурадов вже розкрив потенційні плани кримського уряду зі створення окремого блокчейн-кластера в регіоні для фондів венчурних капіталів.

Сьогодні президент Кримської республіканської асоціації Blockchain Technologies Investment Роман Кулаченко заявив, що на Кримському півострові можна відкрити новий міжнародний освітній центр для роботи з блокчейн технологіями з метою уникнення санкцій.

За словами Кулаченко, цей освітній центр дозволить проводити підготовку фахівців з різних країн під санкціями в технології блокчейн. Він додав:

«Є ряд держав, які, подібно до Криму, знаходяться під санкціями – наприклад, Південна Осетія і Абхазія. У нас ті ж проблеми, і центр дозволить нам об’єднати зусилля і вирішити проблему».

Ще у вересні Північна Корея, використовувала криптовалюту, щоб уникнути санкцій, введених США, незважаючи на нинішні обмеження, що накладаються на активи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *