Monday , 21 January 2019

Криптовалютна біржа Binance відновлює свою роботу

Binance, заснована в Гонконгу криптовалютна біржа, відновила торгівлю в п’ятницю вранці після більш ніж одного дня обслуговування системи і чуток про те, що вона стала останньою торговою платформою, яка піддалася злому.

Торгівля відновилася о 10:00 UTC, приблизно через шість годин після того, як компанія заявила, що платформу буде перезапущено, і користувачі отримали доступ до платформи за годину до того, щоб внести необхідні корективи в ордери, які вони повинні були зробити перед поновленням торгівлі. На майданчику вже доступні введення-виведення коштів і інші функції.

Binance – глобальний криптовалютний обмін- раптово пішов в оффлайн в середу ввечері. Популярний торговий майданчик повідомив про «можливі тимчасові незручності у деяких користувачів» в зв’язку з технічними роботами. За словами компанії, технічні роботи були викликані збоєм в базі даних, що вимагало повної повторної синхронізації даних.

На додаток до відновлення торгів, біржа оголосила, що вона буде надавати 70% знижку на всі торгові комісії при операціях з токеном BNB до 24 лютого, і, незважаючи на незручності, більшість користувачів соціальних мереж виявилися задоволені тим, як компанія підтримувала стійке спілкування в час простою.

Біржа заперечує чутки про злом

Binance досяг міжнародної слави протягом короткого періоду у шість місяців, який він існував на ринку обміну криптовалют.

На цьому тижні генеральний директор Чанпен Джао був названий одним з найбагатших людей криптоіндустріі в першому в своєму роді списку з Forbes, уже з’явившись в засобах масової інформації в якості галузевого експерта, навіть публічно критикуючи Уоррена Баффета. Станом на січень 2018 року Binance була найбільшим торговим майданчиком в світі, число користувачів якої збільшувалася на 240 000 на годину, і були встановлені обмеження на нові реєстрації.

Незважаючи на тривалі технічні роботи на платформі, пов’язані з оновленням, Джао запевнив користувачів в соціальних мережах, що цілісність даних не піддавалася до ризику.

«Була атака DDoS на наш хмарний провайдер, проблему було вирішено, але технічні роботи поки що тривають», – додав він в новому повідомленні в твіттері.

Незважаючи на неодноразові заперечення чуток про злом, твіти McAfee змусили користувачів похвилюватися. Щоб довести платоспроможність, компанія розмістила свої адреси гаманців, щоб користувачі могли перевірити, що кошти не були переміщені.

Проте, користувачі можуть як і раніше відчувати деякі проблеми, незважаючи на заявлене завершення оновлення. Джао додав в твіттері, що клієнти, які намагаються отримати доступ до Binance.com, все ще можуть зіткнутися з проблемами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *